Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kreatint tudnátok...

Milyen kreatint tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Kreatin vásárlás előtt állok, és kicsit tanácstatalan vagyok a dologgal kapcsolatban mivel eddig king kreatin volt az egyetlen amivel meg voltam elégedve, de annak az összetétele megváltozott, most már semmivel sem jobb mint egy sima monohidrát.

Tehát a kérdés adott, fehérje és aminosav mellé milyen kreatint ajánlanátok? MIlyen személyes tapasztalataitok vannak?


2013. máj. 15. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem jó volt a sima monohidrát por is, de a Creabomb sem volt rossz. Próbáld ki.

Vagy pl vehetsz több kötésben lévő kreatint:

[link]

2013. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
creabomb alig hatott, ez a kötött creatin viszont kezdi felkelteni az érdeklődésem
2013. máj. 15. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt még én nem próbáltam, de nem lehet rossz.
2013. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 greeen ***** válasza:
Akinek bevált a monohidrát, annak nem igazán jelent többletet egy több féle kretaint viszont a pénztárcát kevésbé kímélő forma.Ugye ha működik a monohidrát akkor nyerő a szitu.Ha megveszel egy összetett akár 6 féle aktivitású kreatin formulát, abban esélyesen vannak aktív és inaktív formulák is a fogyasztó számára, de mégis egy alternatíva akkor ha a monohidrát nem használ, esetleg konstans hasmenést okoz...
2013. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tap bela ***** válasza:
Bizony ez egy jó creatin formula Montez!
2013. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!