Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akarok venni valami kreatint...

Akarok venni valami kreatint és ebben kérem tanácsotokat, már régota nemmenek az edzések mert nincs hozzá energiám vagy épp kedvem, milyen kreatint vagy esetleg más szert tudnátok ajánlani? , néztem a crea. Tort elég jonak tartsák szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Most már tényleg menjetek a f@szba a creatorral :D vegyél gaspari superpump max-ot vagy musclepharm assault-ot vagy bsn no-xplode-t, ha meg energia kell csak akkor valami koncentrált stimulánsos cucc pl. jack3d
2011. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted a kreatinnak mi a f@sz köze lesz ahhoz hogy van e kedved edzeni?Tök mindegy mire jó csak legyen kib@szva a pénzed?
2011. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

vitamin kell neked,ép testben ép lélek és lesz kedved edzeni.

ha meg úgy sincs kedved akkor hagyd ezt a sport mert nem neked való úgy tűnik.

2011. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fáj a fülem, milyen kreatint tudnátok ajánlani?
2011. dec. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Offthewall ***** válasza:

nyuszika, én ajánlanám neked a vágdleafüled-monohidrátot ,)

(Na nem ám, kapsz rá gyógypuszit:D)


Kérdező: Sima monohidrát. Ha nem akarsz szarozni sima monohidrát itthon a fullforce, és a biotech 1 kilós monohidrátja van a legjobb árba, ha könnyen elérhető kell, de a muscletech.hu-n kapsz még olcsóbbat, még nóném-ebből :D (ez nem fizetett reklám!:D) G'sback: Őszinte tiszteletem, amiért te is a jó cumókat nyomod edzés előtt mint én, és nem a hátbládot de azért ha napi 4-5 NO. X-plodeal kéne feltöltenie, szétbarmolná eléggé a vérnyomását, meg stb. Amúgy ha gondolod még az 1 M.R.-t, vagy az animal rage-t is próbáld ki, komolyak :D

2011. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"vagy esetleg más szer" részére írtam pár példát, ezeket a pár grammos koncentrált cumókat nem preferálom.
2011. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!