Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meddig kell nyujtanom ha...

Meddig kell nyujtanom ha megakarom csinálni a spárgát?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és szeretnék spárgát csinálni, hajlékony vagyok nem arrol van szo h teljesen merev vagyok...letudok menni hidba meg vissza állásba arra is kiváncsi lennék hogy hogy lehet állásbol hiddba és átdobni a lábat hogy utána megint állásba legyek? ezt hogy gyakoroljam?

#jdsj
2013. máj. 13. 12:30
 1/3 *Glissade* ***** válasza:

"kiváncsi lennék hogy hogy lehet állásbol hiddba és átdobni a lábat hogy utána megint állásba legyek? ezt hogy gyakoroljam?"


Semmi képpen sem úgy, hogy durr-bele had szóljon:D

Ne akarj egyből hídból szaltót ugragni, hanem kérj meg valakit (vagy csináld meg egyedül), hogy emelje felfelé-a fejed irányába az egyik lábadat, és nézd meg, hogy meddig birod:)

Ha megtartani sem birod magadat egy lábbal hídban, akkor még nem jött el a te időd.

2013. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dorina90 válasza:
Hát ezt asszem hátrabógninak hívják. :) Ne úgy csináld hogy gyerünk most vagy soha, hanem először menj le hídba aztán állásba. Aztán megint híd megint állás... És végül megint híd és az egyik lábad emeld fel és rúgj egyet hátra. Nem kell nagyot, először jó a kicsi.
2013. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dorina90 válasza:

Spárgázni meg nagyon könnyű én EGY NAP ALATT meg tudtam tanulni ennek a videónak a segítségével:


How to Do the Splits Quick (You tube-n keress rá)

2013. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!