Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen milyen egyéni...

17 évesen milyen egyéni sportot lehetne elkezdeni amit "magas" szinten is űzhetek?

Figyelt kérdés

Valami egyéni sportot szeretnék elkezdeni.. 190cm magas vagyok hosszú a kezem, lában ezek az adottságok melyik sportban válhatnának előnyömre?

(foci még tetszene csak ugye a labdakezelésem nem a legjobb illetve cseleket stb. sem tudok úgyhogy erről már lekéstem szerintem?!)

Normális válaszokat, Köszi!



2013. máj. 12. 15:30
 1/6 greeen ***** válasza:
46%
Bármilyen küzdősport még időben van. Hogy melyik tetszik az rajtad múlik. Ja hogy az erőszak elriasztana?...akkor marad a síugrás
2013. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Karatét, Taekwondo-t kipróbáltam, (4 ill. 3 évet jártam) nem igazán jöttek be...

Vívást érdemes még elkezdeni?

2013. máj. 12. 15:55
 3/6 greeen ***** válasza:
arról már nagyon lekéstél... Sajna elég nagy baj ha 3-4 évig csinálsz egy sportot és akkor valahogy úgy gondolod nem igazán jön be...:( ez elég komoly motiváció hiányt jelent.nem is értem mi okozhat ilyet, főleg akkor amikor már kezdtél volna kiteljesedni valamiben.
2013. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

rájöttem, hogy ezek nem nekem való sportok (sajnos az edzők sem voltak a legjobbak..)

mindegy akkor elkezdek valamit akár csak hobbi szinten... csak ne tudom hogy mit lenne érdemes?!

2013. máj. 12. 17:13
 5/6 greeen ***** válasza:
ha van sok pénzed és nagyon az élményekre mész, mindenféle monotonitást kizárva , akkor vannak az extrémebb sportok is.Falmászás,sziklamászás,kettlebell (nem is extrém annyira) crossfit, streetworking, stb stb stb
2013. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BillyMarry válasza:
Senkisem tud még lekésni a fociról ha sokáig gyakorolsz semmi baj nem lesz! meg néz youtube on cseleket!
2013. máj. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!