Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan emberek válaszait...

Olyan emberek válaszait kérném akik tapasztaltak utcai bunyóban. Ti hova ütnétek először? Hol a leghatásosabb az ütés/rugás? Az állat, halántékot, bordát és combot ismerem más hatásos támadás?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

18:35


Én a beledet is kitaposnám ha éjszaka rám támadnál, aztán jöhetnél azzal hogy nyápic kutya. Ez nem arról szól hogy egy jót poénkodunk, hanem az életedről, meg arról hogy nyomorék leszel e egész életedben vagy sem.

2013. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 brokenbone ***** válasza:

ütés: a nyak oldalsó része ahol egy fő ér van, meg a fül/fültő.

rúgás: egyenes rúgással szemből a térdet, vagy felette a combot, térddel a gyomrot, bordát, bár ezt gyorsan kell mert elkapnak és megborítanak.

egyenes rúgással még lehet a gyomorszájat(taposás) csak azt is gyorsan mert különben nagyot esel.

2013. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi!:)egyébként már pár éve boxolok,kungfuzom csak növelném tudásom:)
2013. máj. 26. 11:21
 14/16 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer kerültem ilyen szituációba, amikor már elkerülhetetlen a verekedés. A legjobb, ha mindig te támadsz először, nem érhet meglepetés. Mindig az első ütés számít!!! Tudd, h a fej a leghatásosabb. A középsőt pedig úgyse tudod eltalálni vagy csak nagy nehezen, nálam soha nem vált be!
2013. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy akármilyen jó dolgokat ír le némelyik ember, utcán úgyse fog eszedbe jutni, mert nincs idő ilyeneken gondolkozni. Néhány hasznos dolog: csípő felé ne rúgj, csak ha amatőr az ellenfél. Az egyenes ütés/rúgás a leggyorsabb, igyekezz azt használni. Az emberen hét kiütési pont van: a borda két oldala, a nyak két oldala, a két halánték, és az áll. Ezeket érdemes püfölni. De egy májra vagy gyomorszájra ütés is KO lehet. De ezeken úgysem fogsz gondolkodni utcán. Az egyetlen haznos tanács, amit adni lehet, hogy te üsd az elsőt és üss minél többet minél gyorsabban.
2013. szept. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 MuLLeR04 válasza:

Nevettem is meg sírtam is, ennyi fasságot rég olvastam.

1. Nem mennék bele a jogos védelem kérdéseibe, a jogszabály elég szűk...

2. Ha önvédelmet szeretnél tanúlni, járj le ju-jitsu edzésekre.

(pl. Kelemen Ryu Ju-Jitsu)

3. Hogy hova üssek/rúgjak? Meg akarod ölni vagy csak fel szeretnéd bosszantani. 1ik sem jó, inkább fuss, vagy kérj segítséget ha tudsz ;)


Osu!

2022. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!