Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan emberek válaszait...

Olyan emberek válaszait kérném akik tapasztaltak utcai bunyóban. Ti hova ütnétek először? Hol a leghatásosabb az ütés/rugás? Az állat, halántékot, bordát és combot ismerem más hatásos támadás?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem,ha ilyenbe keveredsz és látod,hogy nem tudod elkerülni a verekedést kezdeményezz te.

Egy tenyér alsó részével határozottan álbavágod felfele,akkor lehet akármilyen kemény,nagydarab,összecsuklik mint a sz*r.

2013. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én karatézom, sajnos párszor élesben is kellett használnom, amit tanultam.

az biztos h a láb súlya többszöröse a kéznek, ezért én rúgni szoktam.

nincs az az ember aki egy kemény köríves rúgás után talpon maradna.

nagyon hajlékony vagy(megtudom csinálni a spárgát is)ezért megvárom míg közelebb ér, és utána könnyedén nyakszirten vagy halántékon rúgom.

eddig mindenki seggreült akit ezzel megajándékoztam, de figyelni kell, mert pl ha halántékra rúgsz, ha nagy erővel csinálod betörhet, és életveszélyes vérzés léphet fel az agyban.és csak meglendítem a lábam, a többit a gravitáció elvégzi.

és vedd számításba, h utcán cipő van rajtad, némelyiknek kemény a cipőorra, ezért ha túl nagyot rúgsz egyből betörhet a feje.

2013. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

sérülékeny részekre


szem, orr, gége, ízületek, szegycsont, nemi tájék

2013. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Orra ütök vagy szemcsontra ahol van a szemöldök- az nagyon tud fájni.
2013. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!
2013. máj. 12. 14:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp fejre,ököllel.
2013. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném ,hogy aki olyanokat ír ,hogy "b@szd torkon" vagy oda ahol érzékeny,azok utolsó,nyápic kutyák.
2013. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Állj !

Kedves utolsó nem mindegy ,hogy megbeszélt utcai bunyó vagy pedig megtámadnak (ez a sűrűbb)


Ilyenkor én nem vagyok köteles semmilyen szabályt betartani megbeszélt bunyóban meg nem vágom gégén.

Egyébként ha megtámad akkor is orr meg szemöldök (amit mondtam).

2013. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Én már nagyon el vagyok lanyhulva, majdnem 5 évet csináltam mindenfélét, mondhatni ezekhez már rég senki vagyok. Azt kell tudni az egészről, minél inkább jobb vagy annál inkább rádszáll a rendőrség. A rendőrség nem

a fújó cigányokat akarja börtönbe vinni, hanem az 5-ös

tanuló önvédelmiseket, akik csak akkor használnák, ha szükség van rá. Előfordulhat, hogy túl jó erőnlétedre

vonatkozóan az állam kiherél, vagy kiheréltetnek ügyvéddel vagy börtön kiváltására kiherélésbe egyeztetnek bele. (Németországban jellemző, még a saját országodat sem kérdezik meg)


Egyszerűen feljelentenek az edzésről vagy valahol nézőközönségből, hogy félnek tőled, és a rendőr leüt az utcán. A romák felé nézel, félsz tőlük, hogy megütnek, majd mellédszalad a rendőr és leüt. Több ilyen is volt, hogy a biztonságiőrről elhittem, hogy a barátom, és ő ütött meg. Mi van, ha előveszel egy gázspray-t, akkor elhiszi, hogy jó vagy. Node, jobb a te kezed meg lábad,

mint bármilyen védőeszköz. Az a gond, ha a támadónál van,

köd ellen nehéz védekezni, főleg köddel. Aki hamarabb fúj

az nyer. Sőt, ha tudják rólad, hogy karatézol, egy öregnéni is lefúj egy buszmegállóban, hogy megszabaduljanak tőled.


Írta is valaki, hogy karatézott, meg mit szokott csinálni.

Sosem tudtam használni való életben, vagy hátulról támadtak meg. Ismerőseim közül a legtöbb embert hivatalos személy verte meg, mert ő nem hitte el, hogy ez fog történni. Kalauz a 4-6-oson, mert állításai szerint kollégiumban hagyta a személyi igazolványát, fél arcát összetörte valami pecsétgyűrűvel. Másik ismerősöm betörte részegen a 53-as busz harmonikaajtaját télen, mert fázott és előtte becsukta a buszvezető. Ennek eredményeképpen leszállt a buszvezető és acél éles boxerral eltörte az állát. (ő verekedni sem tudott, csak részegen nagyot ütött az üvegre)


Ugye ki mer kalauzra vagy buszvezetőre megelőző csapást mérni?


Az is előfordulnak, hogy eladnak, azaz síphangra hipnotizálnak, és akkor nem tudsz mozogni. A cigányoknak adnak sípot és azzal megállítanak és összevernek a járókelők előtt.


Utcán soha ne ugrálj kumitéba, egyrész vicces. Másrészt nem tudod még hány támadó lesz.


A gázzal támadni úgy szoktak, hogy odasöndörögnak közel, hirtelen előveszik és fújnak. Ha valaki reflexszerűen hirtelen hátranyúl, akkor tenyérrel álcsúcs, és el is kell lökni, utána ahogy esik sukoto-geri finoman. Ettől még nem lesz semmi baja. Meg is kell győződni arról, hogy tényleg fegyverhez nyúlt-e, nem-e valami máshoz, és ha igen, akkor ha ismét támadni akar, akkor megtaposod, de ettől meg is halhat. Súlyodtól függ.


Középtávolságról Yoko-ba befordulva állcsúcson, ettől el is esik. Ahogy esik sokuto-geri keményen, mert láttad a fegyverét. Utána megtaposod.


Na mássz rá, nem judo, és ha judo-t csinálsz, előfordulhat, hogy öregnéni hátbaszúr, mert az egy civil rendőr volt ő tudta, de te nem. Külföldön amúgy amíg elő nem veszi a civil rendőr a jelvényt megverheted és rá is lőhetsz. Ő ezt tudja, mindig úgy közelít, hogy el tudjon bukfencezni oldalra. Mindig elhittem nekik, hogy ők azok.


Avagy az összesesküvésre is gondolni kell, mi van, ha amíg vered, addig valaki jót akar tenni, aki épp kijött a kisboltból. Ismerik a támadót, egyetemre járt, és csak le akart feleltetni.


Nagy távolságból derül ki, de biztos. Odafutsz és sokuto-geri, visszajössz. Ezt ismételgeted (persze nem azért, hogy megvárd, hogy lemenjen az élete). Ez jár a

legkisebb kockázattal és legkevesebb fáradsággal és rémisztő.


Ha jön feléd és komoly, akkor ha tudod, akkor mawashi-geri

e bordája alá kicsit túlhúzva, úgy, hogy repüljön a levegőbe (erre kell gondolni). És fel is tud repülni

tőle. Ha tudod a másik oldalra is, akkor rögtön utána a

másik oldalra, vigyázz a könyökére, nézt, hogy hol van.

Akkor is jó, ha a hátára. Pipált lábbal komolyan ölni

lehet, inkább hagyd, ha a könyökébe rúgsz akkor az komoly

lesz és téged meg tudnak verni.

Mawashi fejre.


Ha odaér a kezed, akkor hamarabb tudod ellökni, mint a

kezedet hátrahúzni és úgy nagyot ütni. Arc hátralökése

a legjobb, jobb, mint torokra ütni (messzebb van)


Ha sikerül elkapni és tényleg komoly:


1) arca felfelé néz: ökölbetett kézzel tenyérháttal arconvágod. Ez a leggyorsabb.


2) arca lefelé néz: ökölbetett kézzel kalapácsütéssel nyakonvágod.


Látványos a fejelés, de nehéz. Inkább rántsd magadhoz,

húzd össze magad közben és ne te fejelj, hanem hirtelen

húzd magadra, elszédül és kézéllel vágd pofán. (leggyorsabb)


Könyök hatásos de lassú, kockázatos.


Ha tényleg nagyon komoly és meg tudtad fordítani, akkor

lefelé a derekára kell azt a befordulás hosszú kemény ütés nem előre, hanem lefelé bevinni.


Ha közel, kézéllel tökön, úgy, hogy lemész U alakú ülésbe.


Valójában az önvédelem nem is működik, az állam jobban

támogatja a romákat (vesz nekik késes boxert), és nekik

van több pénzük ügyvédre, ha nekik nincs akkor fogad nekik

az Országos Cigány Önkormányzat, ilyenkor jön, hogy nekik

jobbak a jegyeik, féltek a tanárok.


Saját magamról:

Fehér vagyok, lassan 30 éves, inkább autóban utazom. A romák az autópályákon sem tartják a korlátozást, több alkalommal is éles S-et kellett csinálni, hogy nekem ne jöjjenek. Az állam több jogot biztosít nekik, vesz nekik

új BMW-t is mert ugye van fedezetük (?) bőven, meg ugye

jobban tanulnak az egyetemeken, persze azért, mert nekünk

fehéreknek nem tanítanak semmit, mert félnek, hogy őket

diszkriminálni fogják. Neked is mernek menni a BMW-vel.

A cigányoknak mindig több pénzük van, ott ahol élek van,

aki most kapott 1 milliárd forintot a Simon Wiesenthal Központtól, mert anyját megkopasztották a haláltáborban.

Ha a cigányban agyonverik a bolondot, akkor is majdnem 10 millió forintot kap. Mi van, ha a fehérben, akkor ő semmit.


Tekintettel arra, hogy nagyon lomha vagyok, egyszerűbb

katonai önvédelmi fegyvert szerettem volna (olyat ami tényleg azt csinálja, nem pedig elhiteti, a legtöbb ilyen , mini tömegoszlató nagy energiájú infraágyú, vagy bőrégető, illetve nem polgári TASER). Ezeknek persze az importjára is rákérdeztem, tekintettel arra, hogy katonai.

Természetesen megkerestem a megfelelő hivatalt, elutasítottak egy jogi szöveggel. Amiről nem tudtam, feljelentést is tettek ellenem az interpolnál.

Majdnem egy hónapra rá derült ki, hogy minden a magyarországi hivatallal megosztott adatot megosztották

külföldi hatóságokkal, és így kaptam egy nem spam levelet,

ami tartalmazta a teendőimet persze magyarra fordítva, kicsit érdekesen. Le volt írva, hogy írjam alá az adott papírt, hogy a levélpostafiókom titkosítási kulcsának átadásához a hatósági eljárás meggyorsítása érdekében hozzájárulok. Ezen papírt postán mihamarabb juttassam el az emailszolgáltatómnak és a címzett hatóságoknak. Amennyiben ennek nem teszek eleget, nemzetközi eljárás indul ellenem. Most is tart a nyomozás az egyértelműség bizonyítása érdekében. Nem küldtem vissza semmit :)

Szopatom őket.


Üzleti bevételemet is tudtam igazolni, de szartak rá, azt

mondták, hogy csak magyar bér számít. Hiába van meg a 35 milliós éves fizetésem... Visszazsarolt voltna a köcsög,

hogy forint ezt hitted el.


Most már ez a bér sincs meg. Sima magyar bért kapok idekinn, gondolom látták nem kaptam fegyvert, látták, még ott is egy senki vagyok.


Hogy b* szájba a mocskos k anyádat. Schmitt a pofád szétverném.

2013. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!:)
2013. máj. 15. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!