Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hullahoppkarika használata...

A hullahoppkarika használata tényleg hatásos derékvékonyításban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 19:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

nem..



A gond az, hogy valószínűleg az életformájából adódóan kalória minuszban van és emellett néha bohóckodik egy darab műanyaggal. De nem attól fog fogyni. A "formásodás" mint dolog, pedig nem létezik. Vagy nálad ez mit takar?

Ha valaki nagyon kövér akkor esetleg fogyhat tőle, mert már ez is kifárasztja, de egy átlag embernek(vagy kicsit túlsúlyosnak) nem fogja 130 körülire emelni a pulzusát.

2013. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

:DDD.. Úgy látom alig-alig néztetek ti ennek utána!:)

A hulla-hopp karika igenis HASZNOS. Nem, nem heti 3x 10perccel, hanem NAPONTA legalább 30perccel! És nem egy kis műanyag semmivel kell, hanem vagy megtöltöttel, vagy alumíniumból készülttel!

Rengeteget tud formálni, ha naponta csinálod:)

2013. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mivel NINCS helyi zsírégetés, így tök mindegy, hogy te milyen anyagú karikával bohóckodsz, akkor sem ér semmit. Talán te nem néztél utána sima biológiai tényeknek!
2013. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Utolsó, nyilván igazad van abban az esetben hogy ha az illető zabál minden sz*art és mellette heti 2-szer hullahoppozik 5 perce egy műanyaggal. Így nem használ. Én Hervisbe vettem egy majd egy kilós tömött anyagból készült hullahoppot. Reggel délután este 25 percet pörgetek vele, és mellette normális diétán vagyok (nem ilyen gagyi csajos diétán).

Nem tudom hullahoppoztál-e már de elég jó hasi munka főleg ha megállás nélkül csinálod 20-25 percig... Végig befeszített hassal meg seggel. Szóval igenis formál... :) Persze diéta mellett... Ugyanolyan hasizom erősítő mint bármi más.

2014. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!