Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A P90X mennyire hatásos?

A P90X mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Szeretnék izmosítani főleg comb ,has,bicepsz. Láttam a p90x nevű programot. Felettébb érdekesnek találtam és felkeltette az erdeklődésem. A dvd-t hol tudom beszerezni? Mennyire hatásos? A súlyzós edzéseket kondiban is el tudom végezni? Mennyi idő után lehet jól látható eredményeket elérni? Kérlek segítsetek
2013. máj. 8. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
jól fejlődsz tőle kezdetben, bár előbb 1-2 hónapig átmozgató edzés kéne minden testrészre, aztán a súlyzós edzés részét csináld, ha van tömegnövelő étrended akkor az első félévben mondjuk jó a P90X aztán már inkább kondi kéne
2013. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Torrentről szedtem, fogyni akartam, 10kg ment le három hónap alatt a kajára nem figyeltem, és izmosodtam. Alapozásnak is jó, később is, én meguntam mostanában inkább kettlebellezek meg barbellezek azokból is (guggolás,fekvenomyás,vállbólnyomás,deadlift.)
2013. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb program, amit csinaltam. Es egyben az egyik leginkabb kitartast igenylo is.


(En minden este fotoztam magam ugyanarrol a helyrol. Tok jo volt nezni, ahogyan formalodik az alakom.)


2 het alatt mar latsz eredmenyt. (Az olyan 12-14 h effektiv edzes.)

2013. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!