Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hullahoppkarika használata...

A hullahoppkarika használata tényleg hatásos derékvékonyításban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 19:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Bár attól is függ, hogy használod.

2013. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy hogyan használom?
2013. máj. 9. 19:27
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Nincs helyi zsírégetés, attól nem fogsz vékonyodni, hogy rajta pörög egy karika. Zsírleadáshoz kalória mínuszban kell lenned és mindenhonnan megy majd le. Nem lehet csak egy általad óhajtott helyről fogyni. Aerob edzések (kocogás, bicaj, ugrókötelezés, lépcsőzés, stb.) kellenek és diéta.
2013. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Hát nyilván az alkatodat nem fogja megváltoztatni, mert vagy vékony derekú vagy, vagy nem. Viszont formásíthat rajt. Az első meg szerintem arra gondolhat, hogy ne a lábadon pörgesd vagy nemtudom. :D
2013. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igazából nem fogyni szeretnék , hanem derekamon vékonyítani, és ez tudom hogy fogyással is jár, de nem a fogyás a főbb célom. Már csinálok különböző derékvékonyító tornagyakorlatokat, és gondoltam megkérdezem, hogy a hullahopp hasznos lehet-e mert akkor beszerzek egyet:P
2013. máj. 9. 19:32
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Semmit nem formásít rajta. van helyi zsírégetés? Nincs! Tehát zsírt nem adsz le vele. Izmosít egy kis karika? Nem. Akkor hogy a f@szba formásítana???
2013. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
de hogy vékonyodjon, ha nem fogysz? Ne őrüljetek már meg. Leírtam, hogy mit kell csinálni!
2013. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
rendben, nyugalom:D:D
2013. máj. 9. 19:34
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Arra gondoltam, hogy eladod, és az árából veszel valami normális kaját. Na az hatásos. De ha nincs, akkor inkább ne azt vegyél, mert használtan minden olcsóbb, 0 km-esen is. Csak vesztenél az árrésen.
2013. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
Már hogyne izmosítana. De egyébként nagyon mókás, hogy egyesek hogy fel tudják kapni ilyesmin a vizet. :DDD Valakinek nagyon rossz napja van, úgy látom... :D
2013. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!