Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első sorban szteroidokról...

Big Boss kérdése:

Első sorban szteroidokról lenne szó, egy kis segítség kellene!?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lesz köztetek olyan aki majd minden hülyének elhord, (mert június elején leszek még, csak 18, tehát 17 éves vagyok még) de ha lennétek szívesek hanyagolni ezt, engem most, csak a szakmai vélemény/tudás érdekel, mert ez nem játék ugyebár, köszönöm.


Tehát szeretnék egy kúrát csinálni, úgy szeretném kezdeni, hogy szedek 6 hétig Androlic-ot, 1.5 szemet (Anadrol 50, Anapolon, ki hogy ismeri), elekzdeném Zitazonium-ot is szedni, előtte 4 nappal, ezt alkalmaznám az Androlic-al párhuzamosan végig, 30mg/nap-ra elosztva, amikor letelik a 6 hét, elkezdeném a Clenbuterol közvetlenül utánna szedni, 5szem/nap ezt 8 héten keresztül megfelelően ciklizálva(2hét szedés 2 hét pihi)

Proviron-t, ha még esetleg belevonok a kúrába, jó lehet, vagy kell az bele, csak azért, mert ugye azt ajánlják a 'Zita' mellé meg ugye elméletileg anabolikusabb vegyülettel kombinálva segít maximalizálni az izomtömegnövelő hatást.


Valami májvédőt szedjek majd, vagy valamit HCG-t vagy ilyesmi, mert ugye az Androlic elég erős. Erre valami ajánlatokat esetleg, h mit használjak védőnek, meg a mellékhatásokról, h ebből mennyi bajom lesz/lehet,meg mik, mert ugye írnak sok dolgot nagyából tisztában is vagyok vele, csak, hogy azok mennyire drasztikusak. Vagy esetleg Ti ezt a kúrát, hogy csinálnátok másképp, ilyenek. (voltmár egy 200-as danakúrám amúgy) 183 cm magas vagyok 90kg, napi 5 étkezés a lehető legjobban próbálom azt is táp.kiegészítők is rendben vannak, heti 5 edzés


2013. máj. 4. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

amit kezdőknek lehetne ajánlani, ha nagykorúak, és van mögöttük legalább 5 év naturál edzés, és jól be van állítva az étrend


oxandrolone tabletta

primobolone tabletta

winstrol tabletta(stanzolol)

andriol(nagyon gyenge)


injektálható szerek


nandrolone származékok

winstrol injektálható

boldenone

primobolone injektálható


ezekhez szoktak a kezdőknek nagyon minimális tesztoszteront is adni (heti 100-200 mg) első kúránál mert így az androgén koncentráció is biztosítva van

átlag 8-12 hét egy kúra injektálható szerből

szemesből 6-8 hét

a végén kötelező a HCG!!!

nem magában a proviron v nolvadex, hanem a HCG, az a hormonvisszaállító , a másik kettő antiösztrögén.

és igen a dana pl erős szer, csak azért szedi minden kezdő mert olcsó és hoz, de csak zsírt meg vízet, az meg nem IZOM!

és rengeteg mellékhatása van.

amiket írtam, drága szerek, de a kezdőknek ez ajánlott, és nem danabol!

2013. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, igen észrevettem, hogy a Danabol nem a legjobb választás volt, meg az antiösztrogén hiánya hát nagyon meglátszott, de már túl vagyok rajta ami rámrakódott tőle zsír, nehezen, de sikerült leküzdeni, tehát soha többet Dana.. Néztem azokat is amiket írtál, de azokról még annyitsem tudok, azok is hozhatnak olyan növekedést mint pl a Dana, vagy a Meta?
2013. máj. 8. 19:07
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát, de azért ezek a szerek tényleg gyengék, oxandrolone, winstrol, hát nagy növekedést nem fogok elérni az biztos, sőt, mert, ha jól tudom, nem is tömegnövelésre alkalmazzák, tehát, most az a lényeg június 3.-án lesz a születésnapom, 18 éves leszek és akkor mehetek dolgozni ami muszáj, mert édesapám sajnálatos módon elhunyt nemrég,és ez a munka sokat segítene, mert anyum fizetése nem lesz elég(van három testvérem) na tehát a lényeg, hogy ennyi a kritérium, hogy nőljek még, mert muszáj, hogy biztosra meglegyen a helyem, de be kell valjam nem nagyon szeretnék koxolni amúgy, az a Danabol is, csak egy hülyeség volt.. de nincs mit tenni, ez van, a lehető legjobb kúrát kellene össze állítani..
2013. máj. 8. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!