Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első sorban szteroidokról...

Big Boss kérdése:

Első sorban szteroidokról lenne szó, egy kis segítség kellene!?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lesz köztetek olyan aki majd minden hülyének elhord, (mert június elején leszek még, csak 18, tehát 17 éves vagyok még) de ha lennétek szívesek hanyagolni ezt, engem most, csak a szakmai vélemény/tudás érdekel, mert ez nem játék ugyebár, köszönöm.


Tehát szeretnék egy kúrát csinálni, úgy szeretném kezdeni, hogy szedek 6 hétig Androlic-ot, 1.5 szemet (Anadrol 50, Anapolon, ki hogy ismeri), elekzdeném Zitazonium-ot is szedni, előtte 4 nappal, ezt alkalmaznám az Androlic-al párhuzamosan végig, 30mg/nap-ra elosztva, amikor letelik a 6 hét, elkezdeném a Clenbuterol közvetlenül utánna szedni, 5szem/nap ezt 8 héten keresztül megfelelően ciklizálva(2hét szedés 2 hét pihi)

Proviron-t, ha még esetleg belevonok a kúrába, jó lehet, vagy kell az bele, csak azért, mert ugye azt ajánlják a 'Zita' mellé meg ugye elméletileg anabolikusabb vegyülettel kombinálva segít maximalizálni az izomtömegnövelő hatást.


Valami májvédőt szedjek majd, vagy valamit HCG-t vagy ilyesmi, mert ugye az Androlic elég erős. Erre valami ajánlatokat esetleg, h mit használjak védőnek, meg a mellékhatásokról, h ebből mennyi bajom lesz/lehet,meg mik, mert ugye írnak sok dolgot nagyából tisztában is vagyok vele, csak, hogy azok mennyire drasztikusak. Vagy esetleg Ti ezt a kúrát, hogy csinálnátok másképp, ilyenek. (voltmár egy 200-as danakúrám amúgy) 183 cm magas vagyok 90kg, napi 5 étkezés a lehető legjobban próbálom azt is táp.kiegészítők is rendben vannak, heti 5 edzés


2013. máj. 4. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pár kérdés. Mióta edzel, mennyivel végzed a fekvenyomást, guggolást?
2013. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

testépítésben nem a súly a lényeg!!

egyébként milyen edzés múltad van?

hány év naturál edzés van mögötted, milyen edzés rendszereket próbáltál már ki(pl szuperszett)?

2013. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

kúra előtt érdemes legalább vérvételre elmenni, de belsőszervi ultrahangra is, de ehhez kell egy jó sportorvos, mert a háziorvos lehet elhajt ha ezt így előadod neki.

amit kiakarsz próbálni egyike a legerősebb szereknek, többévnyi szerhasználat után szokták kipróbálni.

a lényeg a szinergizmus, nem a legdúrvábbal kell kezdeni, mert utána már mitől akarsz fejlődni????

először gyenge szerrel kellene kezdeni, majd fokozatosan az erősebbeket is ki lehet próbálni, HA EZT AKAROD CSINÁLNI!!!

de nem danabollal, meg androlic-kal kell kezdeni...

az a lényege h vannak benned androgén receptorok, és különböző kötőfehérjék (shbg) amik a receptorokat lekötik , namost minnél erősebb szert használsz, annál jobban telítődik az androgén receptorok a testedben, később ezért a gyengébb szerek szinte már hatni sem fognak

ha mindezt komolyan gondolod és NAGYKORÚ IS LESZEL!!!!!saját felelősséged tudtában keress fel egy edzőt, aki foglalkozik ezzel és majd ő is elmagyarázza a miérteket, amivel nem vagy tisztában.

pl utána nem clenbuterol!spiropent kell!!!hanem vmi injektálható szer ami közepesen androgén és anabolikus, h ne legyen hírtelen törés a kúrában, majd utána hcg de komoly adag abból is

2013. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2.5 éve(szerintem akoromhoz képest ez jó)

Kétkezes rúddal; 100kg

Egykezesekkel; 40kg

Tárogatás(gépbe); 80kg

Gugolás; 165kg

Combbicepsz; 75kg

Vádli; 230kg(ülve)

(kicsit több infó)



Persze, rengeteg féle módon csináltam már, olvastam rengeteget róla, kipróbáltam sokféle gyakorlatot, változatos is azért az edzésem, hogy ne szokjak hozzá, tanítottak Nálam sokkal nagyobb tapasztalattal rendelkezők, hogy mit hogy kell helyesen, e téren szerintem nincs probléma.

2013. máj. 4. 21:17
 5/13 anonim ***** válasza:

ha 165 kg gal guggolsz az baromi jó!

akkor hova meg minek a szerhasználat??

a szív és érrendszered lehet nem is bírná, semmiféleképpen sem ajánlott.

2013. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megfontolandó amit mondasz, de hát nem tudom, ezt, hogy mivel kéne kezdeni dolgot, Nekem ez tetszik, lehet nem észerű, de nem rossz választás szerintem. Igen tudom, hogy egy gyengébb is kell, hogy ne legyon olyan nagy az ugrás. Esetleg a gyengébb dolgok alatt mit értesz, ezek helyett kezdésnek, mert ezt ugye bár nem nagyon ajánlod, szerintem a danabol nem olyan vészes amúgy. De szedtem még amúgy már Clenbuterol-t is, de végül is nem sokat 100db-ot.

De tény igazad van tapasztalatlan vagyok azért még, ezért kérdezek. Hogy a lehető legjobban süljön el.

2013. máj. 4. 21:27
 7/13 A kérdező kommentje:
A kardió edzést próbálom elég maximálisan csinálni, nagy gondot fordítva rá, pont azért, hogy bírja a súlynövekedéseket az ér és szív rendszerem, hosszú futások, kerékpározás és különbféle kariógépeken is edzek.
2013. máj. 4. 21:32
 8/13 anonim ***** válasza:
amit leírtál az edzéseidről az jónak tűnik,bár clent nem igazán arra használják amit te most akarsz majd szedni,én is azt tanácsolnám,hogy ne ezekkel kezd mert erősek és "hiába" csinálod a kardiót ha ezekhez a szerekhez nincs hozzá szokva a szervezeted.Saját véleményem szerint fiatal vagy még ezekhez,20 éves kor alatt nem lesz több hasznod ebből mint amire számítasz remélem érted mire gondolok.
2013. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, de közben megtudtam, illetve hát elég bunkók voltak, mert fiatal vagyok és felesleges azt mondják, de normálisan nem nagyon tudtak válaszolni a fórumon és azt mondták ez a kúra így sz@r, meg, hogy ugye bár nem tudok róla sokat, sőt, de ez igaz is mondjuk, de nem baj tájékozódok ezerrel olvasok, h minnél többet tudjak, kérdezősködök, hát ha meg lehet ez jól eszközölni, de erről a verzióról kb sikerült lebeszélniük, azt írták még, h ezt több év szerhasználat után sem merte kipróbálni, nem tom Én kimerném, de még a gyengébbek is jó azt mondják, ahh kicsit nehéz így, kellene valaki akivel össze tudnék egy kúrát állítani, de mind1 most olvasok ilyen könyvfélét meg ilyen alapokat, hogy mit, hogy kell, de majd kiderül.

Esetleg valami Meta kúra vagy valami más Dexxa, mert nem tudom mi lenne a jó, össze zavartak! :D

2013. máj. 6. 18:35
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen persze, hogy értem mire gondolsz, de nagyobbnak kell lennem, egyszerűen muszáj, hogy jó legyen minden és mehetek is dolgozni jó pénzért, meg amúgy is nagyonszeretek edzeni, tehát még így jó is. :)
2013. máj. 6. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!