Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiuk elso sorban ezbhatranyt...

Fiuk elso sorban ezbhatranyt jelenthet?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es Thai Boxolok..mar egy ideje de nem vagyok tele kek lila foltokkal mert van veso vel szerelesem meg persze figyelek hogy a fogaim se ussek ki. Ennek ellenere nem vagyok olyan izmos es noies vagyok hordok magasarkut szoknyat es sminkelni is szoktam magam. Nalatok ez hatranyt jelent ha egy lany kuzdo sportol emelett Judozok is. Jarok versenyekre is
2013. márc. 31. 19:27
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nálam nem jelentene hátrányt amíg épségben van.

versenyre viszont nem szívesen mennék el mert nem tudom hogy bírnám a látványát ha barátnőmet megütnék vagy megrúgnák.

2013. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zoli9411 ***** válasza:
Nem hogy nem jelentene hátrányt, még tetszik is.:)
2013. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez konkrétan előny inkább.

amúgy nincsen fogvédőd,hogy félted a fogad?

2013. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van fogvedo de amikor vedo cucc nelkul boxolunk akkor van ra esely hogy ki utik de nagyon figyelek hogy a kezem a helyen legyen szkval az arcom elott
2013. ápr. 1. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!