Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen CrossFit edzes programo...

Milyen CrossFit edzes programot javasolnatok egy kezdo szamara?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, hogy konditeremrol valtanek at crossfitt-re. Azt is beleszamitva, hogy a 96-97 kilommal, nem vagyok kepes 100felhuzasokat csinalni, de azert par megy... Mondjuk olyanokra gondolok, mint a burpee with push up, csak bovitve es legalabb heti 3alkalomra leosztva az edzest.
2013. máj. 3. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van :) Koszi a linkeket. Amugy a legjobb lenne egy hozzaerto szemelyiedzo, csak az meg itthon nem nagyon van, plane videken. Az latna elsore mi az, amiben fejlodnom kell, es tanacsokat tudna adni. Mas nem rajovok majd magamtol. Szeretem feszegetni a korlatjaimat. Van ket jo baratom, akikkel egyutt edzunk. Nekik is, meg nekem is nagyon tetszik ez a sport :)
2013. máj. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!