Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diétához miért kell BCAA?

Diétához miért kell BCAA?

Figyelt kérdés
Alapból mi is a BCAA. mit csinál? miért kell?
2013. ápr. 25. 19:02
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
jobb lenne ha te lennél az edzőm :D :D :D
2013. ápr. 25. 20:03
 22/27 anonim ***** válasza:
:)
2013. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

nem kell egyhangúan enni azt a mellet, lehet belőle főzni pörköltet, lehet sütni, lehet fűszerezni, body.builderes buildergasztróban most pl egy tök király egyszerű paradicsomszószos melles kaját csináltak:


http://www.youtube.com/watch?v=xSM2wehbM1Y


Én általában pörköltet főzök, nagyonkevés szafttal, majd a rizst benne főzöm meg, és kész is a rizses húsi...

Mellet be lehet pácolni 1 napig mondjuk mustárba, aztán úgy bepanírozni teljeskiörlésűbe, aztán kirántani, az is isteni finom,

rengeteg szószt lehet csinálni...

ledarálva, még akár fasírtot is lehet belőle, sütőben is el lehet készíteni millióféle képen, millió féle körettel...

Amúgy nem is muszáj mindig csirkét enni, néha mehet marha is, pulyka, tengeri halak, (nekem a tonhal, meg a tőkehal a kedvenceim)

én személy szerint a mangalicát sem vetem meg, de azt csak saját nevelésűt eszem, szóval csak évente 1szer:P


a natúr csirkemell rizs párosításba buktak már bele rengetegen, egyszerűen nem lehet mindig ugyanazt enni, viszont ugyanazokból az alapanyagokból lehet csinálni millióféle kaját, ha komolyan gondolod, és hosszútávon, én javaslom, szerezz be egy paleo szakácskönyvet, meg mondjuk akármilyen szakácskönyvet, csak ahol lisztet ajánlanak, oda helyettesítsd be a teljeskiörlésűt, vagy a darált zabpelyhet, ahol meg cukrot ajánlanak, ott meg édesítőszer, vagy nyírfacukor...

2013. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Montez te mennyiért vállalnád ???
2013. ápr. 25. 20:21
 25/27 anonim ***** válasza:
Edzősködést? Meló mellett nemigen lenne rá időm, de itt írhatsz, ha van kérdésed.
2013. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen edzősködést!
2013. ápr. 25. 20:27
 27/27 tap bela ***** válasza:

Könyörgöm, valaki írja már meg nekem, hogy ez

[link]

miért is jó?

Azért mert a BCAA-ból minimum 6-10g/adagot kellene bejuttatni. Tehát kb. 100ml/adag. Vagyis 10 adag a két flaska?!?!

2013. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!