Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diétához miért kell BCAA?

Diétához miért kell BCAA?

Figyelt kérdés
Alapból mi is a BCAA. mit csinál? miért kell?
2013. ápr. 25. 19:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
"BCAA-k: a BCAA aminók rendkívül fontosak. Ezek nagy részben alkotják az izmokat és izommunka során ezek bomlanak le először, azért nagyon fontos a pótlásuk. Egy jó protein/tömegnövelő tartalmaz megfelelő mennyiségű BCAA aminót, a komolyabb termékek pedig plusz hozzáadottat is. Külön termékben súlyzós/aerob edzés előtt és után lehet használni." Egyébként azért, mert azthiszem gátolja a katabolizmust, de azért nézz utána, mert lehet hülyeség...
2013. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Így van, a diéta során segíti csökkenteni az izomvesztést.

Ezért kell.

2013. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hol tudok ilyet beszerezni? Szálkásítok,de az edző nem ajánlott ilyet :S
2013. ápr. 25. 19:12
 4/27 anonim ***** válasza:

Minden bodys shopnál van, pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszi az első tetszik ez folyadék?

Amino BCAA Mega Strong Liquid.

Tudsz róla mondani valamit?

2013. ápr. 25. 19:23
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam ezt, csak most akcióban van, azért tettem be. Jónak tűnik, folyékony formula, hamar felszívódik és ami fontos, hogy nincs hozzáadott szénhidrát.
2013. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Tényleg ha már itt vagyok lenne még egy kérdés ha ezt használom akkor lehet egy pici izomnövekedés??

Igazából van rajtam bőven zsír kb 10kg felesleg az elején lehetséges szálkásítással izom növekedés vagy ez felejthető?

Majd csak tömegnőveléskor lesz?

2013. ápr. 25. 19:30
 8/27 anonim ***** válasza:
Teljesen kezdőként rövid ideig kis mértékben lehetséges diéta alatt is izmosodni, de egyébként ez ellentétes folyamat. Mivel izomnöveléshez tömegnövelő étrend kellene, ami kalória pluszos. A szálkásító diéta pedig kalória deficites.
2013. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Igen ezt értem mondta is az edző!!

Mondta,hogy 12hetes szálkásítás lesz!

Utána meg ameddig akarok tömegelek és utána szintén szálkásítás :D

Ja és lábazáshoz egy gépem van csak na meg persze a gugolás az nem gond ugye így is lehet fejlődni?

hasonló gépem van csak nálam a csávónak a lábánál van még ilyen lábazáshoz való dolog amit lábbal kell emelgetni nevét nem tudom.. [link]


emelet van még pár egykezes súlyzó

2013. ápr. 25. 19:40
 10/27 A kérdező kommentje:
na megtaláltam ilyen van a lábnál [link]
2013. ápr. 25. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!