Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diétához miért kell BCAA?

Diétához miért kell BCAA?

Figyelt kérdés
Alapból mi is a BCAA. mit csinál? miért kell?
2013. ápr. 25. 19:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Végezhetsz még kitörést, merevlábas felhúzást is lábra. De hallgass az edződre, gondolom azért csak ért hozzá.
2013. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

nem kell, csak ajánlott.

Én szakács vagyok, 40kg tól szabadúltam meg 1 év alatt, és nem fogyasztottam semmiféle táplálékkiegészítőt egyszerű anyagi okok miatt, tejsavó fehérjét csak hétvégente, de abból is csak sütit sütök.

Ahogy az összes ilyen termékre rá is írják legalulra, ez egy táplálék kiegészítő, ami nem fedezi a változatos étrendet, én inkább a változatos étrend pártján állok, bár rohadt jól főzök:D nagyképű meg hírből sem vagyok:P

2013. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

hát ja de havi 2x jön hozzánk addig én otthon simán edzek semmi segítség nélkül azért kérdeztem :D

Ti hogy bírjátok a sok húst? :D nekem már undorom van a hústól :D csak az idióta mell :S :S :S bleee

2013. ápr. 25. 19:44
 14/27 anonim ***** válasza:
27 éve edzem. Eléggé jól bírom a húst.:)
2013. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Az király :D én 4.hete :D már undorom van :D eddig elég szép en alakul a forma :D mondjuk nincs rajtam izom :D de még van 8.hét szálkásításból

Esetleg valami kiegészítőt kéne szedni? mert ez az edző szerintem azt se tudja mit beszél ő nem ajánl semmi hasonlót :S nem is mondott semmit a táplálék kiegészítőkről lehet,hogy azért mert szilárd kajából be tudom vinni a ch-t fehérjét?

2013. ápr. 25. 19:48
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem akarom felülbírálni az edződet, hallgass rá. Én sem venném jó néven, ha treníroznék valakit és mástól kérne tanácsot.:)
2013. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

jójójó de ilyen BCAA veszek :D

Ezt hogy kell inni? mivel vagy hogy mennyit?

2013. ápr. 25. 19:53
 18/27 anonim ***** válasza:
Ott van a leírásban, azt hiszem 40g kell belőle. Edzés után jó lenne+ tejsavóprotein.
2013. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Na olyan sincs.

Akkor csak igyak meg belőle?40g edzés után?

2013. ápr. 25. 19:58
 20/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!