Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki valami jó szálkásítót?...

Valaki valami jó szálkásítót? 5-6 kilótól szeretnék csak megszabadulni. Lehet szteroid is vagy valami más étrend kieg. Szálkás szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
Van egy kis hasi feleslegem és szeretnék tőle megszabadulni. 73 kh vagyok. kicsit eresebb és vékonyabb szeretnék lenni. Nektek mi vált be? A kajára is odafigyelek már régóta de nics meg az eredmény. sokat futok, kondizok és mma-zok is. kifejezetten olyan cucc érdekelne amitől sokat lehet fogyni és eresebb lehetek tőle. köszi
2013. ápr. 25. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pedig az étrenden múlik, nem a cuccokon. Szálkásító diéta kell:

legyen napi 2,5-3g x testtömegkg fehérje és 1-2g x testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch értéken érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti 0,5-1 kg fogyás, akkor lehet lejjebb vinni. A fehérjebevitel maradjon magas az izomvesztés elkerülése érdekében.

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


Edzés előtt fél órával 2g L-karnitin. Edzés után protein + BCAA.

2013. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szteroid nem étrendkieg... rohadtul más kategória. De ha még ennyit se tudsz róluk, ne is gondolkodj ezen, hanem inkább tájékozódj.
2013. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De nekem sajnos nincs ennyi időm így külön a kajákra mindíg szaladok. megyek hetente 5-öt bunyózni és csak 2 napot tudok kondizni. Valami olyamire gondoltam amit csak gyors be tudok dobni napközbe. zsírégető vagy ilyesmi
2013. ápr. 25. 15:47
 4/11 A kérdező kommentje:
ne aggódj sok mindent tudok róluk.
2013. ápr. 25. 15:48
 5/11 anonim ***** válasza:
A zsírégetők csak egy jó étrend mellett működnek, pár százalékot tesznek hozzá. Étrend nélkül pénzkidobás, hidd el.
2013. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látom....
2013. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

T3, T4 mond vmit??

EZEK ÚGY LERÁNTJÁK RÓLAD A ZSÍRT H KÖZBEN SZALONNÁT IS EHETSZ.

de cserébe súlyos mellékhatásaik vannak, senkinek nem ajánlanám, bár sok profi testépítő szedi versenyfelkészülésnél...

2013. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem olyan cucc kell ami jó keményen leszálkásítt égeti a zsírt mint az állat. (a ne kokszolj meg beledöglesz dumák nem érdekelnek nem az volt a kérdés)
2013. ápr. 26. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha neked mindegy, akkor nyomjad a t3, t4-et, növit, spiropentet.
2013. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

t3 t4 ?

még nem is hallottam ezekről

mit hoznak?

2013. ápr. 26. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!