Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelésnél hogyan kell...

Tömegnövelésnél hogyan kell szedni a creatin-t?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy vannak különböző szakaszok, de akkor hogyan, és mennyit? Illetve milyen fajta creatint ajánlanátok? Én egy Scitec-eset néztem ki, de ha van jobb ár/érték arányban akkor légyszi írjátok le
2013. ápr. 22. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Valamint még annyit kérdeznék, hogy a következő 3 creatin között van minőségbeli különbség?


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 22. 19:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Sima kreatin monohidrátot vegyél. Jó a Scitec-es is.

Első 6 napban mehet testtömeg x 0,3gramm. Pl ha ez 20g, akkor az 4 x 5grammos adagokban menjen be feltöltéskor. Egy 5grammos adaghoz kell fél liter víz.

Edzés után mehet a turmixba, más időpontban pedig kaja előtt menjen kb 15-20 perccel.


Szintentartáskor már elég lesz ennek a fele is vagyis 0,15 g x ttkg. Ha ez 10g, akkor már csak 2 x 5grammos adag megy egy nap.

2013. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A világon kb 5 kreatingyártó cég van. A tápkieg cégek ezektől veszik és csomagolják a saját díszdobozaikba. Tehát kb ugyanazt veszed meg bármilyen márkában.
2013. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A scitecesnél kb csak jobb ár/érték arányúak vannak :D 600 gramm 5690, a másik kettő meg 6000 egy kiló, nem tűnik fel? :D Bár én négyezerért vettem egy kilót :D Wheyprotein.hu és a Muscleteamnél a Stillmassnak is van ennyiért.
2013. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Feltűnt, ezért is kérdeztem, hogy a scitec-es ennyivel jobb minőségű-e.
2013. ápr. 22. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyivel.
2013. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!