Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelésnél ti milyen...

Tömegnövelésnél ti milyen kaját ennétek suliban?

Figyelt kérdés
Eddig melegszendvicset vittem minden nap,kenyér,vaj,sajt és rá még egy szelet kenyér(félbarna ált.,ami tudom hogy nem igazán jó). Ti mit ajánlanátok? Ami nem túl drága,és könnyű reggelente elkészíteni,és elegendő fehérje/szénhidrát van benne. (30 g fehérje és 70-80 g ch durván)
2013. márc. 24. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezèrt itt megfognak kövezni de leirom. Nekem van egy nem fehèrjés étkezésem ès egy csirkerizsem. A nem fehèjèsbe belefèrhet akàrmi. Legtöbbször pèksütemèny megy, vagy müzliszeletek. A lenyeg hogy kb 80 g ch-t adjon nekem. Nem fogsz semmivel se jobban zsirosodni se kevèsbè izmosodni ha a napi ch adagod kb 20%-àt ily módon viszed be.
2013. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. 50g glükózt éget el egy ember egy nap folyamán. Ennyi a csalási küszöb úgymond. Sőt, durvább tanulás mellett ez lendületből föl is szaladhat még magasabbra.
2013. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi ! :)
2013. márc. 25. 06:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!