Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 1 hónap...

Hogyan fogyjak le 1 hónap alatt 5 kilót?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak úgy lehetséges, hogy abból 3 kg víz leadás lesz, 1 kg izom, és egy kg zsír, de a zsírból az egy hónap után vissza fog menni több mint duplája, ha akarod ha nem. :(

Mert csak koplalással lehetne ezt elérni, de annak nincs értelme.

2009. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez bizony igaz, de hozzátenném, hogy gyorsan fogyni csak FELESLEGBŐL lehet. Nekem ezt tudományosan is megmagyarázták, de nem tudom ezt most mellékelni, legyen elég annyi hogy tapasztaltam. :)
2009. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. akkor mennyi idő alatt lehetne összehozni az 5 kiló minuszt? és hogyan?
2009. szept. 25. 19:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Én kábé négyet fogytam le az update-tel, és mivel itt nem koplalsz, nem is jött vissza, pedig csak nagy vonalakban figyelek oda az étkezésemre. Egy hónaig csak 1-es kódú ételeket ettem, ami pláne már most, hogy vannak 1-es péksütik, pizzák stb. nem volt nehéz.
2009. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Sajnos se életkort se testtípust nem tudok...

"Átlagember" kb heti max 1 kiló feleslegtől tud megszabadulni ami nem víz vagy izom lesz. Megfelelő mozgás, amit ki kell! pihenni, étkezés. Interneten sok kalóriaszükséglet számoló van ami egy egész jó becslést ad kezdetnek. Ehhez szintén neten találni kalóriatáblázatokat. Aztán lehet az étkezést megtervezni konyhai mérleggel. 2 hétig irtó macerás a dolog mindent kiskanállal számolgatni, kikeresni az értékeket. Napló vezetése szinte kötelező. Hirtelen fogyásnál a bőr tág marad, nem érdemes elsietni. Motiváció nagyon fontos, társat kell keresni, először úgyis az agyban adja fel az ember.

2009. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok, 22 éves, lány és jelenleg 68 kiló. Úgy gondoltam 63 kiló lenne az ideális számomra. Június előtt szorványosan, június óta pedig rendszeresen járok konditerembe. Edzéstervem szerint kb 50-60 perc kardiozok, utána gépekkel erőedzést végzek. Egy héten 3-4-szer jutok el a terembe. Június óta fogytam 6 kilót, így szeretnék még 5-öt leadni. A testem feszesebb és látványosan izmosabb lett. Izmosodni már nem szeretnék, csak a fedő zsírréteget szeretném eltüntetni. :) Az sem baj, ha nem egy hónap lesz, de örülnék ha maximum decemberig lejönne az 5 kiló.
2009. okt. 2. 17:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah, az edzésekhez használok L-karnitin zsírégetőt is:)
2009. okt. 2. 17:05
 8/12 anonim válasza:

Huhh... Hát az hogy ideális súly gyakorlatilag nem létezik. Mindig az alakod nézd. Mérd a combod, derekad, melled stb. Ha csak azt nézed hogy nah még 5 kiló mert akkor 63 leszek és az jól hangzik lehet hogy a szervezetedben már nincs könnyebben leadható zsírszövet csak 1 helyen. És akkor búcsút mondhatsz a melleidnek. Lásd a kedves Rubint Rékát. Nincs odaírva a kazira hogy mellesleg félmilliót költöttek a melleire mert ezt is leamortizálta.


Ha esetleg ennek ellenére szeretnél leadni 5 kilót vagy nem áll fenn az előbb említett probléma akkor betartva az előző hozzászólást az eddigi kajaadagon csökkenteni kellene egy picit, erőedzés nem tudom mit jelent de át kellene térni sokismétléses kis súlyos edzésre, szálkásításra. Minden izomcsoportra külön! Pl a vállakat is 4 irányból lehet megterhelni, vagy a bicepsz is 2 fejű izom, a tricepsz 3 fejű. És máris elment 1 óra csak a felkar váll edzésével. Kardio edzésből is csípj le pár percet (kardio úgysem fogyaszt annyit) amit a szálkásításra fordítasz, vagy szedd szét külön őket, pl reggel futsz este edzel. A 3-4 alkalom gondolom nem mind teljes test edzés, az nem férne bele az idődbe. Első edzés felsőtest, következő alsótest.

Amúgy egy sima fitnesszkazit megpróbálhatsz. Mondjuk Béres Alexandrától. Azon főleg szálkásításon van a hangsúly.

2009. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Erőedzésen a súlyzós, vagy konditermi gépen végzett gyakorlatokat értettem, amit ahogyan írtad kis súllyal és nagy ismétlésszámmal végzek. Az edzésem 4 napra van leosztva: első nap a mell és bicepsz, második nap hát és tricepsz, harmadik nap váll és láb edzése kerül sorra. A negyedik nap kardioedzést jelent hasizommal kiegészítve, amit egyébként otthon minden nap szoktam végezni. Megfogadom a tanácsot, megpróbálok vmilyen Béres Alexandra tornát is kiegészítésképpen:)
2009. okt. 19. 11:25
 10/12 anonim válasza:
verd a fejed a falba
2010. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!