Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le bő egy...

Hogyan fogyjak le bő egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni a ballagásomra,ami kb.olyan bő egy hónap,pontosabban 1 hónap 2 hét 3 nap múlva lesz.:)Főleg a combomból,vádlimból és a fenekemből szeretnék fogyni,és mielőtt valaki azt írná,hogy csak egy helyről nem lehet fogyni,tudom hogy nem lehet.163 cm vagyok 61 kg,és ez így nem tűnik soknak,de a lábaim nagyon vastagok,a vádlim izmos,ezért valahogy szeretném formálni,én már annak is örülnék hacsak egy picit lenne vékonyabb.A combom viszont hájas,és mint mondtam nagyon vastagok a lábaim.A fenekem is hájas,annyira nem durva mint a combom,de azért van rajta fölösleg.Nem tudom,hogy hány kilót kéne fogynom,mert inkább az lenne jó,ha meglátszódna a lábamon,és nem a mérleg mutatná csak.Kitörésektől csak megerősödik a lábam,a futás jó,vékonyítsa a lábamat?Milyen gyakorlatokat végezzek,mit mozogjak?És mennyit?

-a vádlim vékonyítani szeretném,mert izmos

-a combomat is vékonyítani szeretném,de az hájas és gondolom hogy külön gyakorlatok kellenek erre

Köszi aki végig olvasta ezt a regényt:)

Egy 15 éves lány


2009. ápr. 28. 14:44
 1/8 anonim válasza:
55%

ha több folyadékot iszol, azaz vizet, akkor kisebb lesz az étvágyad és jóllakottabbnak érzed magad. De került a cukros italokat (cola, fanta ..) valamint ha csokit eszel az nem hízlal, ha eleget mozogsz (bicaj, futás, úszás, ugróközél) mivel nem lerakódik, hanem energiává alakul át. Ha nem eszel húst, zsíros tejtermékeket, tésztákat, csak salátát, leveseket, rozs tartalmú kenyeret édesség gyanánt pedig egyk is étcsokoládét, de ezekből akármennyit

akkor sikeres a fogyás, de csak akkor ha van miből fogyni. Sőt egy héten belül már tapasztalhatod a változást. Ajánlom neked a vércsoportod szerinti táplálkozás módot, rákereshetsz interneten.

2009. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Az Atkins gyors eredményt hoz! Nem ehetsz szénhidrátot. No kenyér, no liszt, no tészta, no rizs. Husi husival!
2009. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Én ballagásom elött elutaztam egy hétre Ausztriába a sulival:

Minden nap reggeli egy zsemle egy szelet sajttal

napközben szintén zsemle egy szelet sajtal +1-2 alma és egy nyalóka vagy egy csoki.

Este rendes főtt étel halród, leves pörkölt...Finom kaják


Mindeközben naponta egy 2-3 órás túra/séta enyhén nehéz terepen.

Délután négy óra tanulás...


Egy hét alatt a súlyom nem változott, viszont a hasamon lévő háj kb. felére csökkent:)

2009. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ne egyél zsírosat, tehát nincs keksz, nincs csipsz, sem csoki, sem cukor. Minden nap menj 1-2 órát kocogni, gyorssétálni vagy biciklizni (szobabicikli a legjobb).


Igyál sok vizet. Komoly változást ne várj, ha elkezdesz sportolni most, akkor átáll rá a szervezeted, kevesebb vizet fog megkötni. És ha ballagásra nem is leszel Afrodité, a nyár közepére biztosan azzá válsz.

2009. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Először is Köszi a válaszokat:)Első válaszolónak:Utána néztem a vércsoport diéta,vagy hogy hívják,de nekem az nemjó,mivel B-s a vércsoportom,és csak sertés,meg nyulat ehetnék,viszont én meg csak csirkét eszem:)Szóval ez nem jó,És azt nem írtátok,hogy milyen gyakorlattal vékonyítsam a vádlimat,meg a combomat.
2009. ápr. 28. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

A drasztikus fogyókúrám titka: Minimális evés, és a lehető legkisebb kalóriabevitel. Úgyhogy én a csokit és a nyalókát is mellőzöm, azaz minden édességet. Reggelire ijenkor szoktam inni egy pohár tejet(benne félig NATÚR zabpehej), esetleg valami gyümőlcs + csipetnyi lenmag.

Tízórai: 1 natúr joghurt, és ha nagyon éhes lennél még, ropogtass hozzá el egy poffassztott búzát. De persze nem egy csomagra értettem az egyet. Ebéd: Valami könnyü csirkehús salátakörettel.Vacsora: Sajt,zabpehej,gyümölcssaláta,csipetnyi lenmag. Ha úgy érzed h ez kevés, kis gépsonka belefér, de csk annyi h megszűnjön a kívánása.Minden nap egy multivitamin(reggel), és üdítők helyett vizet igyál.A combodra végezz combfeszítést nagy sorozatszámmal. Combfeszítés: egy gépen ülsz, és a lábaiddal sújokat emelgetsz függőleges alsó lábtartásból felfelé a vízszintesig.

A biciklizés is nagyon hasznos a combokra, és a futás (lehetőleg változatos terepen). A guggolást is szoktam a combra alkalmazni + súj nélkül sok ismétlést tempósan.

Ezeket a gyakorlatokat váltogatni szokta naponta, de ha bírtam az összeset csináltam egy adott napon, utána pihi.

Ha közben túlságosan kimerülnél a terhelés és a kalóriaszegény táplálék miatt, az étrendet tartsd naggyából, csak esetleg v-mivel több húst egyél s pihenj a továbbiakban aznap.

A fő titok a magas sorozatszám mindenből h minél jobban égesse a szervezet a felesleget. A fent említett étrendből nem raktároz a szervezeted szinte semmit ha rendesen megdolgoztatod magad, ezért a feleslegedet kezdi felhasználni és fogysz. A vádlid ha csak az izmossága miatt vastag, ugyancsak segít a fenti recept + az ugrókötél, mivel ha fogysz, a vádlid is fog valamennyit.

Ehez vasakarat kell! Nekem -5kg ment le így 2hét alatt.

Ezt többször alkalmaztam ha kicsit túlléptem az ideális sújt v formát és mindíg bevált.

2009. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
A 4. válasz írója vagyok. Annyit elfelejtettem hozzáfűzni h az említett módszert csak pár hétig ajánlott alkalmazni amíg az eredményt elértük, mert nagyon kimerítheti a szervezetet. S ha a kívánt eredmény megvan, megfelelő étrendel meg lehet tartani + azért néha a gyakorlatokat sem árt ismételni.
2009. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
szia!szerintem a szénhidrátmentes diéta gyors és hatásos,lásd Norbi-féle módszer.kerüld a cukrot,tésztát,rizst,lisztet,krumplit tartalmazó kajákat....és persze torna!!!pár hét alatt lemegy 8-10 kg,ha egyáltalán van annyi fölösleged:)
2009. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!