Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Addig kell szigorúan grammra...

Addig kell szigorúan grammra pontosan diétázni míg le nem megy a felesleges zsír?

Figyelt kérdés
Amikor már előkerül látványosan az izom, akkor vissza lehet térni az ízekre? Persze ésszel gondoltam a mennyiséget, hogy olyanokat enni, mint például pörkölt nokedlivel :D Jelenleg nagyon szigorú vagyok, fűszerezek, de a sót teljesen elhagytam, de hiányzik. Meg a mártások is hiányoznak, a csirkemell nekem mindig iszonyat száraz hús volt előtte is... Szóval, akik fitten néznek ki azok örökké csak diétáznak? Nyugtassatok meg, hogy nem :( :D
2013. ápr. 20. 23:38
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szerintem meg igen.

Csak ők nem így hívják, hogy diétázás, van akinek a diétás kaják a kedvencei.

2013. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha visszatérsz a tömegnövelő étrendre, akkor megint zsírosodsz. Ez egy ilyen dolog. Fűszereket lehet most is tolni, a sót sem kell elhagyni. Nem tudom honnan vetted, hogy azt is el kell hagyni? A versenyzők is csak az utolsó 1-2 hétben hagyják el a sót, hogy ne vizesedjenek.
2013. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont ezért találták ki az iifym-et.
2013. ápr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy csak minimális só legyen. Én meg azt gondoltam, hogy ha csak minimális legyen, annál jobb a semmi :D így nem sózok, csak fűszerezek. De jó, akkor kicsit sózok. Még rá is kérdeztem, hogy nem baj-e a szervezetnek ha egyáltalán nem kap asztali sót, Himalája sót használok 100 éve.

Montez neked az életformád a diéta? Soha nem eszel bundáskenyeret, tésztát, sütit, vagy egy kerti szalonnasütéses estén is csak a zöldségeket eszed és húst sütsz? És írtad, valahol, hogy előre kisütöd a napi, vagy 2 napi adagot, és aztán csak szemre méred, hogy felporciózd? Vagy akkor újra méred a sült tömeget és úgy grammozol? Vagy ne vesszek el ennyire a részletekben, hogy nekem 9 tál figyel naponta, hogy sorra kerüljön (hús-rizs-zöldség) .... ?

Egyre nagyobb tiszteletem a testépítők felé, hogy ilyen mértékben figyelnek oda mindenre, ahogy olvasom naponta a hozzászólásokat, úgy érzem, hogy egyre bénább vagyok, hogy semmit nem tudok :/ :D vagy túlbonyolítom.


És Montez évek óta minden áldott nap iszol valami fehérjeport?


Köszönöm a válaszokat! :)

2013. ápr. 21. 09:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Az iifym-ről persze, hogy még sosem hallottam, de utánanézek, illetve már most megnyitottam egy oldalt, de ehhez még kell egy kis idő, hogy átnézzem. De köszönöm!
2013. ápr. 21. 09:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Eszek én mindent tömegelésnél. Főleg hétvégén jöhet süti is.

Diétánál már odafigyelek jobban, de pl most is sütöttem zabpehelylisztes-proteines-túrós sütit, amit tudok ilyenkor is kajálni.

A két napi kaját és szétosztom 3 dobozba. Az egyik itthon marad, abból eszek este. A másik két dobozt viszem melóba és abból eszegetek kb 2,5-3 óránként. Szemre teszem ki a dobozból a tányérra, nem méricskélem, az a lényeg, hogy a napi bevitel meglegyen. Tök mindegy, hogy az egyik kajálásra kicsit több ment, a másikra meg kevesebb.

Ja és igen, 27 éve hogy minden nap iszok proteint. :)

2013. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Normális kajákkal nem kell grammra belőni mindent, és sót is ehetsz. Még ha nem is viszed túlzásba, de enni még szép hogy eszel sót. Ráadásul nem kálium klorid labor felszerelést, hanem normális nátrium kloridot, kősót vagyis konyhasót, tengeri sót.


Ha csirkemellet eszed, sz.arul elkészítve és sótlanul, akkor valamit nem jól csinálsz, de legalább érzed hogy kemény vagy! Nyersen nem olyan száraz, de igazából van olyan lassú, alacsonyabb hős elkészítése, ami mellett nem várod meg hogy kiszáradjon, de átpárolódik a mell is. Jobb éttermekben van hogy így csinálják, rögtön ehetőbb.

2013. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
van sütireceptes blogod? :D vagy elkérhetem a receptjét? A fehérjével, tojással, túróval nincs gondom, az finom. A zöldséges keverékem is jó csak kicsit unalmas. Az igazán nagy baj a hús. Ilyen száraz dolgot..... pfffff. Én alapból a cupákokat szeretem, tehát ahhoz viszonyítok. Kellene rá vmi mártás, valami ki kell találnom joghurtból. Mert még frissen jó, vagyis jobb, de ha én is előre elkészítem, hát iszonyat nem finom. Ordít a majonézért :D
2013. ápr. 21. 09:32
 9/13 A kérdező kommentje:

TaplalkozasHarcmuvesz!


Köszönöm a tippet. Mivel tényleg nem szeretem a melle husit, nem is nagyon fordult meg nálam natúr sótlan formában, mindig mártással készítettem, úgy sosem volt száraz, sajtmártással, tejszínesen, paradicsomosan, vagy jól megfűszerezve... Most viszont natúr állapotban, mint a cipőtalp... De tényleg túlsütöm, ez tuti! Jobban odafigyelek... :) Egyébként valóban azt érzem, hogy kemény vagyok, megeszem, pedig bűn rossz :D

2013. ápr. 21. 09:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam Harcmuves, nem Harcmuvesz.
2013. ápr. 21. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!