Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power proteint használók,...

Power proteint használók, vélemény?

Figyelt kérdés
Én most szedem a második 4kilós dobozzal, kiváncsi vagyok kinek mennyire adta, lehetőleg olyanoktól szeretnék valami helyzetjelentést aki már egy ideje szedi:)

#protein #powerm
2013. ápr. 17. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Sz@rfos termék. Ne egyél szóját. Meg mi az hogy adja?? Ennyire ne legyél már nemokos! Ez csak kaja, nem kox, hogy majd ez adja!:)
2013. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

nem lehet a kérdésedre választ adni mert nincs olyan hogy szedsz egy valamilyen protein és akkor attól fogsz nőni,az egész komplett étkezés és edzés az amitől fejlődsz nem pedig egy terméktől.

egyébként én is ittam ilyen fos proteint még ettől szarabbat is.

nem ajánlom neked,máskor inkább tejsavót vegyél.

2013. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése érdekében megjegyezném, egy szóval sem említettem hogy ettől fogok megnőni, mivel ez egy tápkieg ezért a fejlődésedet esetlegesen gyorsítja. Bírom már rögtön a sok okoskodást. 1. kommentelő pont te okoskodsz miközbe az írásodból pont az jön le hogy te nem próbáltad, akkor minek irsz felesleges véleményt. 2. kommentelő neked igazad van a tejsavóval kapcsolatban, csak sajnos jelenleg nem tehetem meg anyagilag :)... Semminél jobb éppen hogy. Ezért is kérdeztem, hogy aki szedi az milyen tapasztalatokkal bír a termékkel kapcsolatban, az ízén kívül.
2013. ápr. 17. 19:59
 4/8 dirtboy ***** válasza:

myproteint sem engedhetsz meg magadnak?

annak kilója 3320ft.


Montezzel kapcsolatban tévedsz,használt már kevert fehérjét sőt olyat is ami még akkor ment mikor kb még óvodába járhattál.

Montez nem egy kamasz troll itt a gyakorin szóval szépen kéne válaszolni.


ui.

ez sem egy drága protein de sokkal jobb mint a kevert.

[link]

2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisgyerek, nekem dumálsz? 27 éve edzem, minden sz@rt ettem már, többet mint amit el tudsz képzelni. Van némi tapasztalatom.
2013. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki ez, itt csak nevek vannak.Igazából nem is érdekel. Valamint életkor sincs, szóval nem tudhatod hogy óvodába jártam e akkor. Én sem vagyok mai csirke :). Igen amúgy ez a myprotein nem drága egyáltalán. na éés köszi a linket!
2013. ápr. 17. 20:10
 7/8 poiu ***** válasza:
A szójától biztosan dögös már a melled. Ne törődj a sok impotenssel, hajrá!
2013. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szted miért rakták ki? mert egy buta :D
2013. ápr. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!