Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék olyan ízesítő vagy...

Hol tudnék olyan ízesítő vagy aromaport venni, amivel feltuningolhatnám a sovány túrómat, esetleg olyan port, amivel a natúr proteint ízesítik?

Figyelt kérdés
Csak ne netről kelljen rendelni, mert drágább a posta, mint a cucc. Fontos, hogy cukormentes legyen. A vattacukor aroma szerintetek jó, amivel a kristálycukrot ízesítik? Nem kéne cukrosnak lennie, vagy tévedek?

2013. márc. 15. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tejfölösen és cukrosan eszem, de lehet enni sósan is, vagy cukor nélkül.
2013. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

bemész egy bevásárló központba és veszel valamilyen édesítő szert, lehetőleg természetes eredetűt, és lehetőleg legyen ráírva, hogy ízfokozót nem tartalmaz... mellé vehetsz ízlés szerint aromát, amiből egy egy cseppet tehetsz bele.

Én ízesített proteinport szoktam vele összekeverni minimális vízzel. Vagy esetleg méz.

2013. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A méz is cukros. Szálkásításhoz keresem, ebből adódóan a tejföl és cukor szintén kizárva. Ezért kéne a por, ami totál nullás. Egyszer neten láttam már, de az natúr proteinhez volt. Bevásárlóközpontban eddig nem találtam, de megnézem egy nagyobban, csak egyelőre azt se tudom, hogy keressem, mert nem tudom, hogy néz ki.
2013. márc. 15. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:

A megoldás tök egyszerű:

[link]

2013. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Naaa, ezt kerestem, nem tudtam a nevét. Már csak meg kéne találni boltban :)
2013. márc. 15. 23:35
 6/11 anonim ***** válasza:
tesco ban is árulnak rengeteg édesítőszert.
2013. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És a Tescoban árusított édesítőszerek, mennyi kalóriát tartalmaznak?!?! Szénhidrát stb.
2013. márc. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
le kell venni a polcról és elolvasni a hátulján
2013. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

most vettem a lidl ben 239ft ért 300ml kiszerelésben cologran márkajelzésű folyékony édesítőszert 8csepp= 1 teáskanál cukor...

100ml

0.55kcal

0.1g fehérje

0.1g szénhidrát

0g zsír


volt por formában is, kb ugyanezekkel az adatokkal.

2013. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Cseppben is tökéletes lenne, úgyhogy meg is nézem. Köszi!
2013. márc. 17. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!