Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem fél kg kreatint, ha...

Vettem fél kg kreatint, ha nem szedek vele tömegnövelőt, se proteint, csak magába kreatint, rendes étkezéssel természetesen, lesz e valami hatása?

Figyelt kérdés

#kreatin #tömegnövelő #magába kreatin
2013. márc. 27. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen edzel akkor persze hatni fog.Én is önmagában szoktam tolni,mindig hozott egy kis erőt meg kis izmot is.Mikor legelőszőr próbáltam akkor meg kegyetlenül meg dobot valami 6kg fel kaptam.Mondjuk szerintem kicsit vizesen néztem ki.
2013. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm szépen a választ.
2013. márc. 27. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális étrend kell hozzá mert röviden a lényege hogy több vizet és tápanyagot tud bevinni az izmokba mert megváltoztatja a sejt szerkezetét, illetve ha monohidrát akkor éhgyomorra kell bevenni különben nem szívódik fel mert a gyomorsav kicsinálja.
2013. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aham, monohidrat.. ehgyomorra ha beveszem akk utana mar rogton kajalhatok is? xd
2013. márc. 27. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Várj kb 15-20 percet, utána mehet a szilárd kaja.

Illetve edzés után mehet nyugodtan az edzés utáni turmixba.

2013. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!