Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha gyerek szed proteint plusz...

Ha gyerek szed proteint plusz edz rá akkor?

Figyelt kérdés
13,8 éves vagyok vékony de izos is mi lenne akkor ha elkezdenék proteint szedni ?
2013. márc. 22. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ha csak edzés után iszogatnád,akkor nagyon nagyon lassan fejlődnél :)
2013. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes !
2013. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zoli9411 ***** válasza:

A protein egyszerű fehérje. Egy táplálékkiegészítő.

Arra való, ha kajával nem tudsz bevinni elég fehérjét, pótold vele.

Ha rendesen edzel, akkor edzés után nyugodtan lemehet egy adag, de csak is akkor.

2013. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meghal.
2013. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zoli9411 ***** válasza:

Miért halna meg? :D Az ételekben nincs fehérje? Belehal 2 szelet csirkébe pl? Sztem nem.;)

De.. ráérsz pár év múlva ilyenekben gondolkozni. Egyél rendesen, jó minőségű kajákat és edz komolyan, meglesz a hatása. ;)

Én ajánlom neked a Fegyencedzést, én is azt követem, kisebb kiegészítésekkel. Nem kell hozzá sok eszköz, és nagyon jól kitalált rendszer.

2013. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván tudom mi a fehérje, nem azért írtam, csak kiegészítettem a hülye kérdést, ami inkább kijelentés: "Ha gyerek szed proteint plusz edz rá akkor..." meghal. Ez eleve nem kérdés volt, szóval vágod? :D
2013. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mehet nyugodtan, de abban a korban bőven elég a jó táplálkozás. Arra figyelj hogy ne ész nélkül edz, mert könnyen szétmennek az ízületeid!
2013. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!