Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mozgásomró...

Mi a véleményetek a mozgásomról? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy utálok sportolni.

Futni nem szeretek,nem tudok,tüdőm mondjuk az allergiám miatt nem is bírja nagyon.Egyik sportág se vonz úgy,hogy elkezdjem.Sok van amit szeretek,de csak nézni.

Régen jártam társastáncra 2 évet,és összesen 3 évet hip hop-oztam,aztán ezeket abbahagytam,mert már nem találtam bennük nagy élvezetet,hogy csináljam.


Viszont úszni szeretek,de az uszodákat rühellem.Inkább úszok egy nagyot a Balatonban,mint a büdös klórszagban.

Nagyon szeretek sétálni.Imádok a levegőn lenni.

A napi 30 perc sétám mindig megvan a sulim által,mivel nem lakok hozzá közel.Sokat járok el a barátaimmal csavarogni órák után.Be szoktuk járni a várost,nagyon le se pihenünk közbe.Hétvégenként szoktam kirándulni a családommal,és a barátokkal is megyünk ide oda.Nem szeretek autóval közlekedni,hiába van,inkább sétálva megyek mindenhova (persze ahova el lehet jutni úgy).

Alakommal semmi bajom nincs,nem akarok fogyni,nem diétázok,jól érzem magam a bőrömben.Magasságommal pont optimális a testsúlyom.Szeretem az alakom,és magam.

14/L



2013. ápr. 14. 23:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Basszus, azt hittem belinkelsz egy videót a mozgásodról.
2013. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

az első mondatod,meg az utolsó nagyon ott van:DDD.

amúgy meg full értelmetlen és céltalan az egész kérdés.

2013. ápr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem diétázol, de törekedhetsz értelmes táplálkozásra.


Nem szeretsz sportolni, de sétálás mellett heti 3x-4x egy erősítő edzés, 30 perc otthon biztosan belefér az idődbe.


Önvédelem, harcművészet edzésről, jógáról.. tehát komolyabb képzésekről nem is beszélve.

2013. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
komolyan tök értelmetlen ez a kérdés...:D Mi lenne erről a véleményünk? Ha nem akarsz fogyni, akkor teljesen jó.
2013. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!