Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég ennyi mozgás, vagy...

Elég ennyi mozgás, vagy milyen lehetőségeim vannak még (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok időm a sportolásra.De itthon szinte minden nap, vagy minden másnap szoktam "edzeni", vagy néha napján, ha éppen úgy adódik akkor elmegyek egy kicsit kocogni, de ez nagyon ritkán szokott lenni. Igazából csak az lenne a fontos számomra, hogy azért az állóképességemet valamennyire megtartsam, ne legyek annyira fáradékony, megdolgoztassam az izmaimat.

Mindenféle videókra szoktam tornázni pl. erről az oldalról: http://www.youtube.com/user/FitnessBlender vagy akár ilyen Béres Alexandrás, vagy egyéb videókra. Amúgy a testsúlyom szinte tökéletes (mondhatni vékony vagyok), és az étkezésem is rendben van. Arra, hogy ne legyek löttyedt, izomtalan, és átmozgassam az izmait ennyi mozgás elég, vagy mit tudtok ajánlani? (Egyébként 2 évig szinkron korcsolyáztam, 3 évig lovagoltam, és egy 1 évig aerobicoztam, de most nincs időm semmire sem.) Köszönöm a válaszokat! :)



2013. ápr. 10. 19:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!