Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hasznos vagy...

Szerintetek ez hasznos vagy adjam le?

Figyelt kérdés
14éves fiu vagyok.A hasamon van zsír bőven.A polo alatt is látszódik az a bizonyos uszógumi.Mivel karatézok ezért hasra is szoktunk ütni.Mivel a hasamon sok háj van ezért az ütéseket annyira nem érzem.A társaim mind izmosak és ők jobban megérzik ha valaki megüti a hasukat.Ugyhogy szerintem praktikus az ütéseknél.Szerintetek adjam le vagy hagyjam magamon azt a hájt? Tiszta puha és akár a fél ököl is eltűnik benne,ugy hogy nem érzek semmit.

2013. ápr. 9. 17:08
 1/3 anonim válasza:
Hát hasznosnak nem mondanám, de egyelőre nem kell vele különösebben foglalkoznod, mert még sokat fogsz nőni, és majd eltűnik valószínűleg. Főleg, hogy rendszeresen mozogsz nem kell különösebb gondot fordítanod még az alakodra.
2013. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi köze van ennek a kung fu-hoz?
2013. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért irtam be hogy hátha talán ott is tudnak segiteni
2013. ápr. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!