Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyenc edzés izületekre jó?

Fegyenc edzés izületekre jó?

Figyelt kérdés
Egy ideje fegyenc edzésezek semmi gond nem volt vállammal és túl erősnek éreztem magam hirtelen belementem olyanokba amit nem kellet volna és azóta ropog a vállam nagyon nem figyeltem oda hogy lassan haladjak... Folytassam az elejétől szép lassan és helyre jön vagy ne?
2013. ápr. 9. 20:01
 1/6 poiu ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor nem lehet nagy a baj. Látatlanban szerintem folytasd - ne az elejétől - de legyél óvatos. Kerülj minden hirtelen mozdulatot, lassan csinálj mindent. A váll mindig lent és hátul legyen.
2013. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szedj arthroxont és a gyógyulás alatt lépj vissza legalább 3 lépést a fekvőnél,meg a kézenállásban fekvőnél.

utóbbi előtt meg nem árt bemelegíteni oldalemelésekkel ezentúl,mert a sima bemelegítés szerintem nem elég ehhez a gyakorlathoz.

2013. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi, csak ugye fekvőnél lefelé engedem magam ropog... és nem akarom hogy rosszabbodjon :(
2013. ápr. 9. 20:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem :) valami bemelegítést írhatnátok, mert olvastam fegyencedzés kettőbe hogy a nyújtás nem igazán jó :( egy két gyakorlatot írhatnátok :)
2013. ápr. 9. 20:45
 5/6 poiu ***** válasza:
A statikus nyújtást nem jó az edzéssel kombinálni. A dinamikust lehet - ezt csináltad a suliban, karkörzés stb. Fáj, vagy nem fáj?
2013. ápr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mikor megerőltettem nagyon fájt egy napig de aztán elmúlott pihentettem viszont azóta kattog és pihentetés ugyan javít rajta de amint pl egy egyszerű fekvőt megcsinálok már kattog újra .. :(
2013. ápr. 10. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!