Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne szednem? Lent leírok...

Mit kéne szednem? Lent leírok mindent.

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mit szedjek kezdésnek? Nemrég kezdtem el edzeni és szeretnék valami tömegnövelőt vagy kreatint vagy fehérjét szedni, de nem tudom hogy mi lenne az ideális kezdésnek. Annyit rólam hogy 183cm magas vagyok és 65 kiló, világ életembe vékony voltam, mióta nem cigizek (kb. 2hónapja) azóta híztam 57-ről 65kg-ra, lehetőség szerint annyit eszek amennyit csak tudok kb. egy hónapja edzek itthon. Előre is köszi a válaszokat. 16/F

2013. ápr. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrendet szedjél::)

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


Edzés után pedig tejsavóprotein + 50g gyors szénhidrát (pl dextróz, Carb-F, cabo x, stb) az mehetne. Kell multivitamin is. A kreatint még hagyd egy ideig.

2013. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De az a probléma hogy még most nem nagyon akarok odafigyelni az étrendemre. Jobb lenne valami egyszerűbb, pl. tömegnövelő vagy ilyesmi.
2013. ápr. 10. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő is csak jó étrend mellett működik igazán, egyébként nem sokra mész vele.
2013. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!