Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik szobabicikl...

Szerintetek melyik szobabiciklizési módszer jobb? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

1 hónapja és három hete szobabiciklizek. Az első egy honap nagyon jol ment. Akkor ugy tekertem hogy 40-45 perc heti egyást követő 5 napon, nem tekertem teljes erőből, inkább kicsit lassabban de igy sokkal tovább és sokkal jobban bírtam.

Csak centikben mérem magam, a mérleg nem is nagyon érdekel, inkább az hogy a tükör mit mutat.

És már elégjól látszik is rajtam a karcsúsodás.

Aztán valami miatt volt két amikor olyan szinten nehezen birtam hogy majdnem el is ment a kedvem az egésztől.

Az első 10 perc után meg akartam fulladni és szó szerint ugy folyt rolam a víz mintha dézsából öntötték volna.

Aztán ezen a héten ujra változás,ujra jobban bírom a tekerést.

És rá jöttem miért volt ennyire katasztrófális a helyzet abban a két hétben.

Azért mert már az első perctől kezdve gyorsan kezdtem el tekerni. A pulzusom azért volt pár perc után az egekben.

A héten a lassabb tekerésre tértem átt, és megnyugodtam hogy megyez nekem ujra.

De most nem fáradok el annyira mint akkor amikor olyan nehéz volt, és izzadok, de nem ugy mint egy ló, simán letekerem még az 50 percet is.

Abban kérném a segítségeteket,hogy szerintetek melyik módszer jobb a kettő közül?

Az amikor gyorsabban tekerek és ömlik rolam a víz és majdnem megfulladok a végére ugy elfadok, vagy a lassabb tekerés, hosszabb idővel, de nem izzaszt meg annyira és nem fáraszt ki olyan nagyon?

Hozzáértők válaszát megköszönném!


2013. ápr. 5. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Ha fogyni szeretnel az izzasztos jobb! Masreszt az izzasztos noveli az allokepessegedet a pulzusszam novelesevel. En mindenkepp ezt tanacsolnam. de ovatosan csinald. ne vidd tulzasba, valaki rosszul jart mar vele. szerintem valtogasd a konnyebbet az izzasztossal. remelem segitettem valamit.
2013. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igazábol a szobabiciklizésről is annyit irnak már hogy az ember nem tudja eldönteni hogyan lenne jobb.

Igen, fogyáshoz használom a biciklit, és lehet meg is fogadom a tanácsodat, hogy a kettőt váltogatom.

Ki tudja melyik éget több kalóriát, mert azt is sok helyen lehet olvasni, hogy ha a pulzus nagyon felmegy, akkor az már nem a zsírégető tartomány..

Na mindegy, majd lesz valahogy :)

2013. ápr. 6. 09:55
 3/4 kovpet ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor az aerób tartományban kellene tartanod a pulzusod. Mérd, ne tippeld. Nem kell minden alkalommal mérni, csak párszor, aztán már érzed.
2013. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogyok, pulzus mérés nékül is..Ugyhogy gondolom eltalálom azt a pulzus számos hülyeséget
2013. ápr. 11. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!