Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkás szeretnék lenni, de...

Szálkás szeretnék lenni, de melyik módszer a jobb?

Figyelt kérdés

1, Konditerem + diéta

2, Crossfit-es gyakorlatokkal többet elérek mint kondis cuccokkal? ( http://www.youtube.com/watch?v=JH9AtAwiT00&feature=related ) Nem akarok hatalmas izomtömeg lenni, mint azt már leirtam, meg ahoz több év kellene.. csak egy viszonylag izmos alakot. Most 90 kiló vagyok, 185 centi magas. Szerintetek melyik lenne a jobb edzésterv?


2010. dec. 28. 13:25
 1/6 Saten ‫҉ ***** válasza:

Te tudod egyáltalán mi az a cross fitt? [link]

Szerintem nem... na jól van mindegy. Ami biztos, teljesen mindegy milyen mozgásformát választasz megfelelő diéta nélkül nem lesz eredménye, ha lesz akkor is inkább kiábrándító lesz... A másik, hogy nem fogsz tudni hatalmas izomtömeget (konkrétan örülj neki, hogy ha csak pár kg izmot veszítesz) szálkásítás közben

2010. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1
2010. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát szerintem is maradj a konditerem+diétánál.
2010. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
dugj a fenekedbe fogpiszkálót.az szálkásít
2010. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is első, mindenki letudott diétázni "egyszerű" konditerem mellett is nem kell crossfit főleg hogy azt mellett több izomtömeg veszitesz hisz sokkal intenzivebb keményebb.
2010. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szálkásítás 4 részből áll:Diéta+súlyzós edzés+aerob edzés+pihenés,semmi más nem kell hozzá.Nem tudom,hogy miért kell bonyolítani mindennel...
2010. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!