Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az étrend, edzés fog működni?

Ez az étrend, edzés fog működni?

Figyelt kérdés

~175kg 17 éves és 94kg vagyok, fiú és szeretnék leadni 20 kilót

állítottam egy étrendet és egy edzéstervet, amit pár napja követek, de nem tudom mennyire működőképe:

Hétfő: edzés

Kedd: edzés

Szerda:pihenőnap

Csütörtök: edzés

Péntek: edzés

Szombat: pihenőnap / biciklizés

Vasárnap: edzés


Edzésterv:


//10 perc nyújtás,bemelegítés előtte(szerintem jót tesz)

ugyanez a végén//

zárt és széles fekvőtámasz 1x10 ha nem megy akkor térdelős

1x30

felülés 1x20

guggolás 1x20

hegymászó kb. 2 percig (Spartacus edzéstervben találtam)

az egész újra 3x-4x



Étrend:


Reggeli:

Ha nagyon nem bírom ki, akkor max egy keksz vagy valami, de semmi több édesség, tojáslepény, tojás v. bundáskenyér, egy tea(kevés cukorral vagy anélkül).

Tízórai:

Általában semmi, de ha valami mégis, akkor max egy sajtosrúd vagy valami, de lehetőleg max alma.

Ebéd:

Rizsa(fehér...utálom a barnát), esetleg valami leves kevés tésztával, rizsa mellé zöldség, vagy valami egyéb...esetleg tojás.Bármit eszek max 1 tányérral.

Vacsora:

este hat után semmi evés, előtte párolt/főtt zöldség


a drágább étrendeket kénytelen vagyok kerülni, így ezt csináltam magamnak, rizsa és abból készültek a kedvenc ételeim/csemegéim ezért próbálok ellenállni



#edzés #fogyás #étrend #saját testsúllyal
2013. ápr. 5. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csak majdnem olyan drágák mint a hús vagy belsőségek, viszont ehhez képest meg nem jók (lektin tartalmuk miatt számunkra nem jó ételek rendszeres fogyasztásra).


Rizs úgyis megy, ha arra marad pénz :D

Jobb mint a kenyér!

2013. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ezzel az edzéssel nem nagyon fogsz fogyni! Futást is iktass be ezek mellett, amivel zsírt is égetsz intenzívebben!
2013. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
futást vagy esetleg a biciklizést hová lenne a legjobb betenni szerinted ? vagy lehet mindennap kéne ?
2013. ápr. 6. 18:36
 14/15 anonim ***** válasza:

Tekerni lehet minden nap.

Futni a csajok menjenek, mondjuk bele is sántulnak, de ha ennyi eszük van akkor nem igazán kár értük. Valamire még jók lesznek fájó térdekkel is..

2013. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
akkor inkább tényleg bicikli, tavaly egész jól fogytam vele és szerintem nem izomból, az edzés után majd mindig beiktatok egy 60 perces biciklizést
2013. ápr. 6. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!