Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hívják azt a labdát...

Hogyan hívják azt a labdát amivel lehet tornázni? Lenne pár kérdésem vele kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Olyan nagy, fel kell fújni és kell rajta nyújtani, meg olyanokat. olyan színes, mindenféle színben van. Fitness labda talán. Milyen árban lehet ilyet kapni, honnan tudjam hogy jó minoségu. Tudnátok nekem ilyen gyakorlatokat kuldeni.

Névnapomra kérnék ilyet, mert szeretek tornázni és régen volt ilyenem, csak kisebb és olyan, amin volt olyan ugrálós ful és az akadályozott engem.



2013. ápr. 3. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
kb 2000ft a teszkóban. párom 1 éve használja és semmi gond vele. pumpa is jár hozzá.
2013. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Fit-Ball az eredeti neve. Nyugodtan megveheted a LIDL/TESCO stb "labdáját" is, mert otthoni használatra semmivel sem érnél el többet egy márkással. Mint előttem is írták 2000Ft körül már lehet kapni.

[link]

Erről a linkről minden információt megtalálsz a dologról. Ezek igazak az olcsóbb labdákra is :D

2013. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! A legtöbb labdához csomagolnak tályékoztatót és egy egyszerü gyakorlatsort is. érdemes tanulmányozni.
2013. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!