Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden nap súlyzózom már...

Minden nap súlyzózom már majdnem egy éve de nem lettem izmosabb csak erősebb. Ez miért van?

Figyelt kérdés
ja és ne gyertek nekem a táplálkozásal mert régen volt egy olyan osztálytársam aki olyan csoro volt h soha nem volt kajája mindig másoktól kért néha kapott csak szóval alig evett valamit és mégis tiszta izom volt. én meg csak erősebb lettem izmosabb nem pedig eszem rendesen ráadásul mi a baj?

2013. ápr. 3. 10:35
1 2
 11/13 anonim válasza:

Bocsi, h beleszolok, de hetente miért csak egyszer szabad egy izomcsoportot edzeni? én pl 3 napra osztom. Mittom én hétfő mell-hát kedd bicepsz-tricepsz szerda:váll-láb aztán csütörtök ismét mell-hát hasra meg minden nap egy picit stb. stb. és vasárnap pihi. Annak a 2-3 napnak elégnek kell lennie a regenerálodáshoz nem??

Tényleg nem kötekedni akarok csak kérdeztem.

2013. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az egy izomcsoport úgy értendő, hogy izomcsoportokra kell bontani az edzés, nem jó mindig teljes testet edzeni.
2013. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen kis izmokat, mint kar, lehet kétszer a vádlit és a hasat pedig akár heti többször is...

Mit takar az, hogy erősebb lettél? Tudtad növelni a súlyt vagy több megy a régiből könnyebben? Szerezz be egy francia rudat meg néhány 5 kilós tárcsát. Nem drága.

Az osztálytársaddal meg nem kell törődni. Mindig lesznek ilyenek. Én is hamar fejlődtem az elején.

2013. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!