Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden nap súlyzózom már...

Minden nap súlyzózom már majdnem egy éve de nem lettem izmosabb csak erősebb. Ez miért van?

Figyelt kérdés
ja és ne gyertek nekem a táplálkozásal mert régen volt egy olyan osztálytársam aki olyan csoro volt h soha nem volt kajája mindig másoktól kért néha kapott csak szóval alig evett valamit és mégis tiszta izom volt. én meg csak erősebb lettem izmosabb nem pedig eszem rendesen ráadásul mi a baj?

2013. ápr. 3. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkor fogd fel, hogy a csóró osztálytársadnak jó a genetikája, a tiéd pedig átlagos (ámbár az is lehet, hogy sz*r), úgyhogy megfelelő kaja nélkül igencsak nehezen lesz belőled valami.

Amúgy pedig mi az, hogy "minden nap súlyzózom"? Az mi? Minden nap megy a mell, bicepsz? Szét kellene osztani a testrészeket (jaja, még lábra is kell edzeni), és heti 1x intenzíven elég őket megedzeni. Ha becsületesen csinálod, nem is igen menne többször. Te minden nap csinálod. Az mennyire lehet intenzív? Semennyire... Az izmod nem edzés közben nő, az edzés felkészíti a tápanyagfelvételre (amit JÓ KAJÁBÓL tudsz nyerni), visszatöltöd, majd pedig PIHENÉS közben nő. Csodálkozol, hogy nem fejlődsz?

2013. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor most ne csináljam mindennap? én csak karra szoktam edzeni mindenneap akkor h csináljam?
2013. ápr. 3. 11:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne, ne csináld minden nap, annak tényleg nincs úgy sok értelme, hidd el, de talán már 1 év alatt rá is jöttél.

Egy héten egy izomcsoportot egyszer edz, de akkor intenzíven. Az izmokat (mivel a kar önmagában nem egy izom) szétbonthatod napokra, hogy ne heti 1 nap legyen összesen.

Gyakorlatokat találsz mindenre [link]

2013. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de nekem csak egykezes súlyzóim vannak azzal csak karra tudok edzeni, lábra és más testrészekre nem. akkor most mi legyen?
2013. ápr. 3. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Küldtem egy linket. Ott vannak gyakorlatok géppel, rúddal és kézisúlyzóval is, csak nézz szét köztük.

Ez a "kar" meg nagyon nem konkrét. kézisúlyzóval tudsz gyakorlatokat végezni vállra, hátra, mellre is, amik szintúgy nagyon fontosak. a karod is takar alkart, bicepszet, tricepszet...

2013. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagy súlyokat kell emelgetni kis szériaszámmal,mert ha kis súlyzókkal csinálsz százat attól nem leszel izmosabb.
2013. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dogmatix91 ***** válasza:
Olyan jó olvasni az ilyen értelmes kérdéseket, meg egyes hozzászólásokat :D
2013. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi rosszat írtam?
2013. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dogmatix91 ***** válasza:
hozzászólásokból csak a 6os tetszik :) Látszik a szakértelem :D
2013. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mivel annak az ismeősödnek kb Isten genetikája van neked meg nem, lehet ő a májkrémes zsömlétől is nő, jó neki, de te nem leszel izmosabb így...
2013. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!