Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan spanoljam fel magamat...

Villácska kérdése:

Hogyan spanoljam fel magamat edzés előtt?

Figyelt kérdés
néha nagyon gyatrán megy az edzés néha meg nagyon formámban vagyok, chalistenicsezek és holnap első óra tesi. Szerintetek mit csináljak hogy jól menjen az edzés?

2013. ápr. 2. 20:52
 1/5 anonim válasza:
Én mindig olyasmire gondolok, hogy jön a nyár és sokat akarok félmeztelenül mászkálni, vagy trikóban, és, hogy addigra jól nézzek ki:D Meg a volt barátnőm a szomszédban lakik és amikor füvet nyírok epekedjen az ablakból :D Persze gondolom utóbbival csak én vagyok így :D Ha van csaj vagy valaki akit le akarsz nyűgözni... nekem ez szokott segíteni:D
2013. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hidd el. Ez hülyén hangzik, de igaz :D Ha elhiszed, akkor könnyen megy. Nézz dagadt emberes képeket, elrettentő példaként és/vagy gondolj filmekre, könyvekre, valamire, amiben a lányok odavannak az izmos pasikért :DD
2013. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz előtte motiváló videókat ! :)
2013. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel van barátnőm, és első órában lesz ez az egész. Se a videók se a lányok nem megoldhatók :S de köszi az edigíeknek. De inkább arra gondoltam hogyan csináljam a gyakorlatokat, hogyan építsem fel az edzést. stb stb
2013. ápr. 2. 21:07
 5/5 Deepbassnine ***** válasza:
engem az szokott hogy milyen jo lesz utána
2013. ápr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!