Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 40 perc alatt letolom az...

Linkoln kérdése:

Ha 40 perc alatt letolom az edzést az megteszi?

Figyelt kérdés

3 kört nyomok, és olyan 7 gyakorlatból. Tehát megyek mondjuk bicepsz, aztán ... mikor vége, egy két perc pihenés, majd 2. kör, aztán 3. kis nyújtás, egész előtt bemelegítés, és ennyi.

Szerény tömegelésre. (Kezdő vagyok, a cél nem a maximális izomtömeg, csak kis formálás, pár kiló amivel utána nem sínyleném meg a szálkásítást.)


2013. ápr. 2. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Étrend is van mellé?
2013. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár szerintem kicsit összecsapod!
2013. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdőként jó a teljes testes edzés, de nagy eredményt hosszútávon ne várj tőle. 1-2 hónapig ez oké, aztán át kéne állni osztott edzéstervre, mert addigra "megtanulsz edzeni" és nem fogsz tudni így normálisan leedzeni 1-1 izmot. Én fél évet tömegeltem elég komolyan, kihasználva a naturál kereteket maximálisan (étrend, kiegek A-tól Z-ig), így is egy rakás szar lesz a végeredmény szálkásítás után, tehát ne várj csodákat ettől én azt mondom...
2013. ápr. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, étrend, azt hiszem megfelel, de nem 100-as.

Hát, úgy van hogy heti 3x edzek, 1. és 2. nem egyforma izmokra megy rá, így egy egy edzés után nem strapálódok le teljesen. De azok az izmok amiket betervezek nagyon elfáradnak, úgy 3 nap kell mire újra erőre kapnak.


Ami igazán érdekelt, hogy erős a szivem és a tüdőm, jó a keringés ezért nem sokat kell pihennem lihegés végett. Így hamar belefogok a következő gyakorlatba és elég hamar végzek. Gondoltam hogy akkor meg 4 kör, de azt meg már nem bírom végigcsinálni csak ha csökkentek az ismétlés számon.

2013. ápr. 3. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!