Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fél szál füves cigi már...

Fél szál füves cigi már megteszi ahatását? és kb hány perc mulva érezhető és meddig tart ahatás? Mit éreztél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha erösre van csinálva és elöször szivsz,akkor fél száltól KO leszel! Kb 5 percen belül! Tutira összehányod magad! Ha 1-2 slukkot szivsz,akkor csak elszédülsz,vigyorogsz. De ha többet,véged van,nagyon rosszul leszel. Az változó,hogy meddig tart,de kb 15 perc és 2 óra között.
2010. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy hány szál, hanem hogy mekkora mennyiség van benne.

Első alkalom 1-2 embernek bőven elég a negyed gramm.

2010. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mondjuk én mikor először szívtam nem hánytam:D (persze akkor nem is szívtam sokat meg nem is volt erős se..)
2010. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, a minőségtől függ, hogy mennyi van benne.

Volt már olyan, hogy nem szóltak nekem, hogy egy 1 g-s joint vándorol körbe, én meg úgy szívtam, ahogy a light-ost szokás, mély tüdő és hosszú lenn tartás. Hát 15 percen belül elsötétült előttem a világ, szédültem, ez egy olyan 10 percig eltartott, aztán még vagy 2-3 órán át nem bírtam rendesen mozogni, és úgy éreztem megszűnik körülöttem a világ és meg fogok halni. Miután ez az érzés elmúlt úgy éreztem, magam, mint rendesen, nevettem és felszabadult voltam.

Egyszer ebben az elsötétülős periódusban elvesztettem a kontrollt a testem felett, kívülről olyan volt, mintha elájultam volna, de teljesen a tudatomnál voltam, mindenkit hallottam, meg válaszoltam is...

Nekem még igazi bad tripem nem volt, akiknek volt a környezetemben leálltak a fűről. (Bár ezek is bad tripnek nevezhetőek, de én imádok kés élen táncolni.)

2010. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én fél éve "rendszeresen" használom...és nekem elég 0.1 és már rendesen szét vagyok tőle. Amúgy az érzés attól is függ, hogy kivel és hol vagy. Ha rossz társoságban akkor lehúz beálmosít, ha jóban akkor röhögcsélsz mindenen...ha a pároddal vagy akkor vagy beszélgettek egy kúrvajót vagy beindulnak a fantáziátok;)...
2010. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

09:09

Hülyeséget ne írjál már, milyen tripről beszélsz?

2010. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

09:09 vagyok...

Szerintem nem írtam hülyeséget, fűtől ugyanúgy lehet triped, mint LSD-től... Ezért hát lehet bad trip is, a legtöbb ismerősöm így szokta nevezni azt amikor gyakorlatilag mozgásképtelen lesz, vagy nem bír fölszállni a buszra, eszméletlenül parázik, vagy érzelmes lesz és elég egy élcelődös megjegyzés, és kitör rajta a hiszti roham.

Persze a trip szó általában a hallucigonéknél használatos, de az én környezetemben, fűre is szoktuk hasnzálni. Az erős és jó minőségű fű bizony okoz hallucinációt, ezt már én is tapasztaltam. De a hallucináció még jobb, mert a para-flashek tényleg szörnyűek. Vagy az érzelmi hullámvasút... Ezek a dolgok szerintem kimeríthetik a "trip" fogalmát.

2010. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha nem szar minőségű a joint,akkor kb. 5 slukk is elég, és rögtön érzed a hatását. Ez függ attól is, hogy mennyi a fű/dohány aránya. Rögtön érezhető a hatása, és hogy meddig tart, az változó. Van mikor fél óra, de lehet az 2-3 óra is. Hatásai nálam: feloldódtam, apróságokon nevettem, lassítja a nyálkahártya termelését, azaz kevés nyál lesz a szádban, és nem kaptam fel a vizet olyan dolgokon, amin egyébként felkaptam volna ;)
2010. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az számít mekkora mennyiséget szívsz.. meg hogy milyen a minősége a cuccnak. Pl volt h egy 10cm hosszu és 2 cm átmérőjű jointot hárman eltoltunk de nem volt egy nagy szám.. persze flesseltünk mint az állat de nem volt meg amire általában hajtok.. Pl egyszer rendeltem egy cuccot és küldtek mellé egy másik anyagból termékmintát (pontosan 0.3g-t) betekertem, eltoltam, a hatás úgy másfél óráig tartott elég durván. Szinte már imádkoztam h legyen vége.. Ugyan ebből eltoltunk ketten 0.5-öt (tisztán hüvelybe nem cigipapírba. a szűrőt eltávolítottam csigával helyettesítettem) Természetesen az utcán x'D A 10 perces út hazafelé nekünk egy óra volt + az út háromnegyede kiesett.. Amikor meg hazaértünk le az ágyra.. haluztam, féltem, remegtem, 5 percig csukva hagytam a szemem és amikor kinyitottam akkorát dobbant a szívem, hogy az egész testem beremegett.. De mindent egybevéve jó volt és hát nem az volt az utolsó alkalom h ilyen történt :D Bocs a hosszú élménybeszámolóért :)
2013. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!