Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipa íze csak kifújásnál...

Vízipipa íze csak kifújásnál érezhető?

Figyelt kérdés
Régen szívtam ismerősömnél vízipipát, és úgy emlékszem, mintha beszívásnál is érzett volna az a jó (mentolos dohány volt az is) íz. Viszont én már sokféle dohánnyal kipróbáltam az enyémet, csak akkor érzem az ízét, amikor kifújom a füstöt, akkor is csak enyhén. Viszont a füstöt ha beszívom az orromon akkor az nagyon jó illatú. Rosszul csinálok valamit, vagy csak rosszul emlékszem, és régen is csak kifújásnál éreztem?
2011. szept. 20. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Énis kifújásnál szoktam érezni, és még nagyon sokan mások. Ennek az oka, hogy beszívásnál a füst egyből tüdőre megy, nem tudod érzeni az ízt, viszon tkifújásnál amikor az orrodon és/vagy szádon fújod ki, sokkal jobban lehet érezni az aromákat, átjárja az illata íze a szádat, orrodat.:)
2011. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg csak rosszul emlékeztem, köszönöm a választ! :)
2011. szept. 21. 12:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

fogadjunk, hogy mentolos al sultant szívsz, amikor kipróbáltad meg mentolos nakhla mizo volt :)

A mentolos makhla mizo annyira mentolos, hogy beszívásnál is érzed a torkodban a mentolt.. :) (jajj de imádom)

de felénk csak al sultant kapni ami nem annyira erősen mentolos :)))

2011. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hú, hogy mennyire igazad van! :D Azt már nem tudom, hogy milyen márka volt amit legelőször szívtam, de most amit írtam, az al sultan volt. És tényleg. :D Most vettem egy sima Nakhla mentát, és ez lefagyasztotta a torkomat, nekem jobban bejön mint a sultan. :D Köszi!
2011. szept. 22. 12:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
beszívásnál füstöt érzed, kifújáskor érzed a jó vizipipa dohány izét , illatát:D
2011. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor most már teljesen megnyugodtam, hogy mindent jól csinálok. :D Köszi!
2011. szept. 22. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, hol vettél nakhlat? merre laksz és hol vetted? :D NAGYON FONTOS :D
2011. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Debrecenben vettem, a Palmyra-ban (Piac utca). Egy nagy rakásnyi volt belőle. :D
2011. szept. 23. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
köszönöm, hogy elmondtad, de akkor sajnos nakhla dohány nélkül maradok mert komárom esztergom megyében lakom...:D
2011. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Háát igen, akkor nem vagy közel.. :D
2011. szept. 24. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!