Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlagosan 40-60 perc szex...

Átlagosan 40-60 perc szex mennyit fogyaszt? Ha lusta vagyok elmászni tornázni, v futni, a szex is megteszi?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom, lány vagy. Ha lusta vagy tornázni, akkor valószínűleg a szex is olyan nálad, hogy a hátadra fekszel, aztán vársz. Az aztán meglepően keveset fog fogyasztani :-)

Amúgy igen: az AKTÍV szex rendesen fogyaszt. De ahhoz pár órán keresztül folyamatos akciók is kellenek ám...

2009. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Lufikba, vagy valami tároló dologba fogd fel a kilélegzett levegőt a szex alatt, majd egy másikba az ugyanennyi idő alatt kilélegzett. Vedd ezek különbségét, mérd meg a CO2 tartalmukat. Kiszámolod, hány mol CO2 lesz így, és akkor máris tudod, hogy hatodannyi cukrot égettél el. Reakcióhőt gondolom tudsz számolni, és akkor már könnyű átváltani kalóriába. Ugyanezt elvégzed a tornával, futással, és voálá, megtudod, melyik fogyaszt a legtöbbet.
2009. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, rosszul írtam az első mondatot, szóval Lufikba, vagy valami tároló dologba fogd fel a kilélegzett levegőt a szex alatt, majd egy másikba az ugyanennyi idő alatt NYUGALOMBAN kilélegzett
2009. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a szex nálunk igen intenzív :)
2009. márc. 17. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hogyan vagy aktív? Te vagy felül? Mozogsz is, netán kiizadsz?

Akkor már csak az kell, hogy utána ne zabáld tele magad. És persze az akciót legalább naponta kell ismételni :-) hogy valami hatása is legyen. De jobb lenne naponta kétszer.

És a szex után valami lazítás sem ártana, mert így elég kötöttek lesznek az izmaid.

2009. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2,5 nap alatt 12szer szeretkeztünk a párommal. én vagyok felül . de váltogatjuk a pózokat. és igen. jól leizzadok mindig :)
2009. márc. 17. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Egy fogyókúra több hónap. Ha végig tartjátok ennek a tempónak legalább a felét - és ODAFIGYELSZ, mit és mennyit eszel - akkor ígéretesnek hangzik.

De ha idáig is ezt csináltátok - akkor mitől változna a súlyod?

Amúgy sétálhatnál is mellette jó tempóban naponta legalább 1 órát.

2009. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam, hogy egy intenzív együttlét 1 óra alatt 350 kcal-át éget el.

Én rendszeresen edzem, és már pulzus mérő nélkül is érzem mennyi lehet a pulzusom. Szex közben körülbelül 140 a sajátom, ami már igencsak a zsírégető zónában van, tehát az eredmény garantált.:)


Petranova

2009. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi Petranova :)
2009. márc. 18. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, hanem a testiség+szerelem okozta hormonváltozás fogyaszt.
2014. márc. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!