Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék szálkás?

Hogy lehetnék szálkás?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egyik nap, hogy egészséges táplálkozás+futás+gyúrás ha ezt csinálnám akkor szálkásodnák? Nincs sok zsír rajtam, de nem látszódnak az izmok, és szeretném.
2009. szept. 20. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rajtad sok zsír és mégsem látszanak az izmok, az azért van, mert nincs rajtad izom sem.

Ilyen szinten nem a szálkásítással kellene foglalkoznod, hanem az izomtömeg növelésével először.

Vagy a csontjaidra akarsz leszálkásodni?


Tartsd szem előtt, hogy minél nagyobb valakinek az izomtömege, annál nagyobb a kalóriafelhasználása, így könnyebben tud zsírt leadni.

Télen amúgy sem szokás szálkásítani.

Kezdj el rendesen edzeni és kajálni, a tél ideális időpont egy jó kis tömegnövelésre.

Ha jól csinálod februárig akár 10 kilót is fel tudsz szedni, nagyrészt izomtömegben.

Február környékén elkezded a diétát, akkor jövő nyárra elérheted a célodat.

2009. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tél kivételével általában szoktam futni, az is jó valamire?
2009. szept. 21. 16:40
 3/4 anonim válasza:
ha hallá változol:)
2009. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha nincs rejtad zsir, és kondizol meg futol, akkor szépen ki szálkásodhatc!!
2009. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!