Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék ilyen szálkás?

Hogy lehetnék ilyen szálkás?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=cawaZ2ERLFE&feature=channel_v..


Ez már keresztszálkásnak tekinthető?

Korábban is feltettek ehhez a gyerekhez hasonló kérdést , biztos hogy használ szteroidokat ?

Mekkora testzsirja lehet 15?10?8?6?4? stb..


2011. márc. 29. 13:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagyis a synthol-ra gondoltam.
2011. márc. 29. 13:50
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez nem synthol,de tuti koxol a srác.A kérdésre válaszolva:szedj fel 1 nagy izomtömeget aztán 1 versenydiéta viztelenítés nélkül.Amúgy eléggé keresztszálkás,a mellizma és a bicepszre főleg.
2011. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Stomp Dániel, nem régiben meg volt győződve biztosan hogy a mellében és a bicepszében synthol lappang. :D De, hát nem is az a lényeg a kérdésre megkaptam a választ, én naturál vagyok és 91kg vagyok 176cm (nem vagyok elhizva, 12-15% között tartom a testzsirom).De jobban örülnék egy 80kg-os de hasonló testzsirnak mint pl ő :D
2011. márc. 29. 14:32
 4/16 anonim ***** válasza:
Én ott is és itt is leírom hogy ez szerintem synthol.Amúgy ez szerintem már kereszt szálkás.
2011. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Synthol... hagyjuk már a hülyeséget. A lusták és akaratgyengék, akik nem képesek normálisan kajálni és edzeni, azok állandóan syntholt, meg egyéb ökörségeket kiabálnak.

Szálkás a gyerek, bár hozzátenném, hogy azon kívül elég szarul néz ki. A dereka túl vastag, és csak még vastagabbnak tűnik attól, hogy nincs háta.

A lábát meg nem is láttuk.

Faszán hajlítgatja a karnist, oszt jól van :)))

Egyáltalán nem biztos, hogy koxol, legalábbis az izomzata alapján. A feje viszont már elég primitív, abból kinézem! :) Bár tény, hogy természetes úton felszedni annyi izmot, amiből ennyi meg is marad egy korrekt diéta után, elég nehéz 19 évesen. Úgy értem évek alatt jön fel annyi tömeg, amiből a végén szálkásítva ennyi marad.

Kőkemény diétával bárki lehet szálkás, csak hát azt be is kell tudni tartani.

2011. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
19 évesen regisztrált, most 22 éves, 6-7 éve edz és állitása szerint teljesen naturál :D Amúgy az hogy lehet hogy megmértem magam és szeptemberbe mikor elkezdtem újra tömegelni 79cm volt a derekam mosta vége fele járok 88cm és rohadtul nem vettem észre semmi változást :D Kitágult a gyomrom ?
2011. márc. 29. 14:59
 7/16 anonim ***** válasza:

Naturál módon is lehet így kinézni. Csak pénz, és kitartás kérdése.

Ha meg a derekadnál van a gyomrod, akkor az már rég rossz! :S

A zsír a belső szervek között is felhalmozódhat, főleg a beleknél, a hasizmok alatt! Ez genetika.

Én speciel 14 évesen kezdtem edzeni, 68 kilósan, és két év múlva már 100 voltam. 18 évesen meg 110. Persze bőven volt felesleg, de 18-19 évesen 190-200kg volt a csúcsom fekvenyomásban.

Ez genetika kérdése, és persze a már említett elhivatottságé... no meg a szülők pénztárcája is sokat számít, ha valaki napi 1kg csirkemellet eszik :)

2011. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát igen nehéz volt meggyőznöm a szülőket hogy én is 1kg csirkét toljak, a fehérje,zab,rizs,pufirizs és a sok dolog mellett , de látják "megszállott" vagyok és igy is nézek ki 17 éves létemre :D szóval nincs gond. Amúgy te csak hobbiból üzöd a sportot? Én 3 éve csinálom és most 110kg-ot nyomok fekve, 145kg-al guggolok 2-öt.
2011. márc. 29. 15:19
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos a kaja kulcskérdés, az meg pénzkérdés :)

Nálam ez abszolút hobbi igen. 16 éves korom körül gondoltam rá, hogy komolyabban is meg kéne próbálni a dolgot, de az ugye szteroidok nélkül nem ment volna. Az viszont nekem összeegyeztethetetlen volt mindazzal, amiért elkezdtem az edzéseket. Hogy legyen egy egészséges és funkcionális testem, amivel gyorsan futok, gyorsan úszok, és a mozgásom sem darabos, sőt, minden más sportban csak növeli a teljesítményemet.

Nagyjából egyébként mára értem ezt el, most 29 vagyok. Sok-sok elszúrt diéta, eltúlzott tömegelés után, végre van egy funkcionális testem, ami esztétikailag is közel van az általam tökéletesnek vélthez. 90kg vagyok szálkásan, 120-130 körül szériázok fekve, le tudom futni a félmaratont, átúsztam és körbebringáztam már a Balatont.

Persze ez egy folyamat. Volt amikor arra feküdtem rá, hogy felhízzak 120 kg-ig. Volt, hogy az 50-es karra hajtottam, volt, hogy a kockás hasra :) Végülis így mindig volt ami motivált, ez fontos.

2011. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

GreenTea


Jó látni, hogy vannak ennyire kitartó emberek! Nagyon szép eredményeket értél el!


A kérdésre visszatérve:

A srác látható testrészeiben biztos hogy nincs synthol. Stomp Dánielről nem hiszem, hogy ilyen hülyeséget mondott volna, ha mégis akkor ezt benézte.

Lehet hogy koxol a srác, de ezt a szintet simán el lehet érni naturálba is. Még többet is...

2011. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!