Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Beta Alanine mehet akkor is,...

Beta Alanine mehet akkor is, ha nem mozgok 1,5 hónapig?

Figyelt kérdés
Most sérültem le tegnap meccsen, és nem lesz alkalmam mozogni 1,5 hónapig. A kérdés az lenne, hogy mehet beta alanine ezalatt az időszak alatt is, vagy csak mozgás mellett?
2013. ápr. 1. 17:36
 1/7 dirtboy ***** válasza:
én nem szedném de igazából semmi gond nem lesz ha szeded.
2013. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért akarom, mert akkor újult erővel kezdhetném újra a focit, de hatna akkor is rendesen?
2013. ápr. 1. 17:59
 3/7 dirtboy ***** válasza:

itt olvashatsz róla

[link]


igazából nem tudom milyen csodát vársz tőle,a fáradságot tolja ki,az hogy te otthon pihensz mert megsérültél azzal nem igen tud a béta alanin mit kezdeni.

sportolás közben van jelentősége de mint írtam bajod nem lesz ha szeded akkor is mikor nem edzel,max a pénztárcád bánja.

2013. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem szedtem ezelőtt soha, ugye ez állóképességet, gyorsaságot, és némi erőt is hoz, azért gondoltam rá, hogy akkor szedném ez idő alatt, mert úgysem edzhetek, és mikor újra elkezdem, akkor megújult, nagyobb erővel kezdeném, vagy ez hülyeség, és csak akkor kezdjem el szedni, mikor mozgok is?
2013. ápr. 1. 18:19
 5/7 dirtboy ***** válasza:
csak akkor ha már pályára mész,nincs értelme előtte,ha előtte valló napokban is energikus akarsz lenni akkor koffein kapszulát vegyél és majd az ad energiát és éberséget.
2013. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd meg addigra, mire újrakezded!
2013. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi.:)
2013. ápr. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!