Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezeket szedem most a tavaszi...

Ezeket szedem most a tavaszi testépítő alapozáshoz 3 hónapig, jó lesz így?

Figyelt kérdés

Ezeket szedem most a tavaszi testépítő alapozáshoz 3 hónapig

,majd 3 hónap után diéta és kardió edzés súlyzózással.

reggel:1 g c vitamin, 1200 mg tribulus, 200 mg methoxyflavon,100 ecdysteron,5 g arginin, 2,5 g ornitin

edzés előtt a adag attack, edzés után egy adag atack és 100 volumass 35

lefekvés előtt 50 g tejsavó izolátum, 1200 mg tribulus,

200 mg methoxyflavon,100 ecdysteron,5 g arginin, 2,5 g ornitin

ezek mellett napi 5 ször rizs csirkemell, v pulykahús

heti 4-5 edzés tömegnövelő gyakorlatokkal.



2013. febr. 21. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Este kazein menjen inkább. Én a z attackot nem szedném mert elég egy sima monohidrát, csak figyeld hogy creapure legyen.

Nem a csirkerizsen van a lényeg hanem az abbol bevitt makrotápanyagokon ( fehérje, szénhidrát , zsir) ugyhogy nem elég csak ezeket enni hanem ki kell számolni ( ezek nem szuperizomépitő kaják)

Az attackon megsporolt pénzből én vennék egy stimulánsbomba preworkoutot (jack3d neten nem fogod megtaláln de a varosodba lévo boltokba tuti.) az arginint inkabb edzés előtt innam hogy maximalis értagito hatasat kifejtse ( ugyanis ha jol tudom igy noveli a gh-t)

2013. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 °:Amigo:° ***** válasza:

Nem jól tudod, lefekvés előtt Ornithinnel jó.

Nem írtál semmit magadról, de gyanítom hogy tribulus nem sokat érne neked.

Sok kiegészítőt felesleges használni, a legtöbb semmit sem ér.

Viszont 2 fontos kimaradt, így télen egy 5-6000 IU. D3 vitamin és az Omega3 kiegészítés.

Lefekvés előtt inkább tojás (egész), az izolátum ide túl gyors, kazeint meg nem ajánlok, mivel a tej kártékony részeit is tartalmazza.

2013. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!