Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem tudom heti egy...

Úgy érzem nem tudom heti egy alkalommal rendesen meg edzeni a bicepszem. Mitől van?

Figyelt kérdés

Rendesen kicsinálom az edzésen tényleg maximálisan de csak másnap érzem h. jó aztán utána már megin leereszt meg megin simán tudnék rá edzeni...

Most vagy az lesz lerövidítem az edzéseim periódusát 4 napra egymás után lenyomom utána 1 nap pihenő aztán megin 4 napot végignyomok így nagy lesz az intenzitás szerintem meg fog nőni...ti mit gondoltok?


2013. márc. 30. 23:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt vagy pedig az lesz h. berakok még egyet a hát mellé..
2013. márc. 30. 23:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban elégedetlen vagy vele akkor a kar nap mellé a hát mellett is megedzheted... A bicepszet amúgy nagyon nehéz úgy megedzeni, mint az összes többi izmot. Piszok gyorsan regenerálódik és amúgy is egy elég kicsi izom. Még a vádlit is jobban be lehet állítani a sarokba.

Viszont pont emiatt nagyon lassan is fejlődik, mert míg egy nagy izomnál a kis fejlődés is már látványos, addig a kis izomnál a kis fejlődés épp hogy valami.

Ezért érdemesebb a tricepszre ráfeküdni inkább, akkor jóval rövidebb időn belül lesz látványosan nagyobb a karod.

2013. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
Edzheted kétszer nyugodtan.
2013. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!