Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szüzzeség elvesztése...

Lányok! Szüzzeség elvesztése után hányadik alkalommal tudtátok rendesen élvezni a szexet és mikor lett először orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Nekem elsőre fájt, aztán miután a fájdalom elmúlt, alig éreztem valamit. Második alkalommal is fájt a legelső pillanat, aztán ugyanúgy nem éreztem semmit (legalábbis alig-alig). Ez nagy baj? Szeretném élvezni. Tudom, hogy ez mindenkinél más, ezért hasonló tapasztalatúak válaszát várom.
2012. máj. 28. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én 18, a párom 27.
2012. máj. 28. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb fél évig fájt az első pár másodperc, a behatolás. élvezni utána már élveztem, bár kellett ahhoz is 1-2 hónap, hogy tényleg ráérezzek az ízére. orgazmusom hüvelyi sosem volt, csiklóit magamnak szoktam előhozni, azt kb olyan 1 év után kezdtem csinálni, addig nem nagyon mertem magamhoz nyúlni szex közben, de orgazmus nélkül is élveztem minden másodpercét.
2012. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
majd olyan 20-25 éves korodra már élvezed. Gyakorold sokat.
2012. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ez a kapcsolattól és sokban a pasitól függ.. Ha pl béna a pasi lehet hogy vele egyáltalán nem fogod élvezni a szexet..
2012. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem az első is alg fájt, úgyhogy már azt tudtam élvezni, habár nem mentem el. de a harmadik-negyediknél már igen, és az nagyon jó volt :)
2012. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
elsőre sem fájt,és elsőre volt orgazmusom,19 voltam,szerintem sokat gyakoroljatok,legyetek óvatosak,segíts a fiúnak neked hogyan jobb
2012. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromban vesztettem el. A 4. alkalomkor már nem fájt. Addig is élveztem nagyon, csak fájt mindig kicsit. Férfival orgazmusom először rá 3 évre volt, kb. eddig tartott még rájöttem, hogy megfelelő odafigyelő partnert kell hozzá találni, akinek minden vágyad, titkod elmondhatod és teljesen eltudsz lazulni mellette, és segíts magadnak is közben + neki is mondd el, mutasd meg hogy hogyan jobb :)

22/L

2012. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy a soviniszta dumáknak, hogy neked kell tanulni. Ha nem élvezed, akkor a pasi valamit rosszul csinál.

Van, aki ezért már az elsőt is tudja élvezni, van aki a századikat sem. Ne dőlj be.

2012. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15 évesen vesztettem el.Nem fájt az első sem,sőt már akkor is élveztem a dolgot,de hüvelyi orgazmusom szex közben csak rá fél évre lett. Azóta is együtt vagyok a párommal,már eléggé összeszoktunk,így minden alkalommal van. Szerintem mindkét fél kell hozzá és sokat kell gyakorolni,de nem szabad türelmetlennek lenni,mert ha mindig azon kattogsz,hogy mért nincs orgazmusod,akkor úgysem fog sikerülni.

20/L

2012. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!