Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Linkelnétek olyan képeket ami...

Linkelnétek olyan képeket ami az álom alakot jelentik nektek!?

Figyelt kérdés
kellene egy kis motiváció! köszi
2013. márc. 26. 21:59
1 2
 1/13 Deepbassnine ***** válasza:
azt azért odaírhattad volna hogy férfi vagy nö
2013. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocsi bocsi!!! nőire gondoltam! :)
2013. márc. 26. 22:06
 3/13 Dogmatix91 ***** válasza:

Így elsőre Zsuppán Fanni ugrott be.

[link]

Ettől függetlenül nincs testi ideálom. Nagyon be tudnak jönni a kicsit vastagabb lányok is, csak látszódjon, hogy mozog valamit. Az szerintem nagyon zavaró és kiábrándító tud lenni ha valakinek plöttyedt karja meg teste van, még akkor is ha vékony. (Mondjuk nálam az arc számít a leginkább)

2013. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát itt ezzel eléggé betaláltál, mert sportrovatban valószínű a sportos csajokat szeretik a férfiak, úgyhogy ha tényleg a motiváció miatt kell, akkor talán kicsit szélsőségesen jó csajokat fogsz látni.

Nekem a kedvencem Nagy Bettina. Nem csak a bomba alakja miatt, hanem mert a mosolya valami egészen varázslatos:


[link]


És a tipikus Bettis mosoly:

[link]

2013. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem ő a "példaképem":) számomra rendkívül motiváló:)

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
húú köszönöm a válaszokat! első sorban nem a bomba csajokra vagyok kiváncsi, hanem akik példa mutatóak! utolsó neked külön köszönöm ő tényleg példaértékű, nagyon szép és nem túl izmos, ilyenekre vagyok kiváncsi! :) köszi
2013. márc. 27. 17:23
 7/13 poiu ***** válasza:
Miért motiválna az elérhetetlen? Nem értem.
2013. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
miért lenne elérhetetlen?!
2013. márc. 28. 20:48
 10/13 poiu ***** válasza:
Mert ilyen alacsony zsírszázalékot ilyen izomzat mellett nem lehet csak úgy hosszú távon fönntartani. Ez olyan, mintha a fiúk úgy akarnának kinézni, mint a testépítők a versenyen, pedig a versenyzők is csak egy napig néznek úgy ki.
2013. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!