Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, mit erősítsek,...

Mit sportoljak, mit erősítsek, hogy elérjem az álom alakot? (képek)

Figyelt kérdés

Álom alak :

[link]


én:

[link]


[link]


2011. dec. 17. 01:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia.Nos, azt verd ki a fejedből, hogy pontosan ugyanolyan alakod lehet, mint amit valahol látsz.Hasonló talán ha a genetikád olyan, mint a képen látható hölgyé.(Egyébként szerintem nem sokban tér el).

De miért is kellene ugyanolyan?Még az is lehet, hogy nála sokkal szebb, formásabb alakot tudsz elérni.

Mindenki testéből ki lehet hozni a maximumot ami nagyon szexi lehet, de ne akarjunk teljes egészében hasonlítani valakire.Nem vagy kövér, szerintem csak formálódnod kell, hogy itt-ott izmosabb, definiáltabb legyél.

Edzőterembe mennék súlyzós gyakorlatokat végezni.

Hidd el nem leszel tőle túlgyúrt nagydarab, sok nő ezért nem fogja meg a súlyzót.Kérdezz csak meg bármilyen testépítőt mennyire örülnének ha egy kis súlyzózástól máris nagyok, izmosak lennének!De ez rengeteg év és kitartó munka eredménye.Még férfiaknál is.

Tehát bátran a súlyokkal, hogy formásabb legyen a karod, vállad, combod.Hasra pedig nagyon sokféle hasizomgyakorlat van, amitől szép formás lesz.Az alapok jók, zsírt égetned nem kell, ugorj neki és formálódni fogsz.Konkrét gyakorlatokkal tele van a net.Ami legjobb popsira és combra az a guggolás és kitörés pl,hasra gondolom nem kell írnom, kar, váll, hát meg egy kis súlyzózás,arra is találhatsz gyakorlatokat szinte bárhol.Kitartás és meglesz az eredmény.

2011. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:
100%

egyet értek az elsővel,már most is bomba vagy de ezt még fokozhatod konditeremben való edzéssel és megfelelő étkezéssel.

Toldi Zsuzsannát nem rég választották meg a legszebb testű nőjének és bizony ő is súlyokat emel nem csak futkározik.

úgyhogy edzőteremre fel és hajrá.


egy kis ösztönző: [link]


http://www.youtube.com/watch?v=4-Lm7JLnqyM

2011. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkét válasz sokat segít! neki látok :)
2011. dec. 17. 12:50
 4/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én is a súlyzós edzést javasolnám, illetve a képeidet láttán magamat :P

Nincs az az álom alak olyan messze. Nem tudom mennyire vagy otthon az edzésben (bár gondolom sportoltál), de ha gondolod szívesen segítek, ha írsz.

2011. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

itt a jo link:

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 3. 21:23
 6/12 anonim ***** válasza:
ejnye, GreenTea :D
2012. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nyuszi: Én csak magamat ajánlottam egy a képek alapján nagyon szép lánynak. Mi ebben olyan rossz? :)


Kérdező: Valamiért nem tudok neked privátot írni, úgyhogy itt érdeklődök. Miért a régi képeket tetted fel újra? Hogy állsz az edzéssel, étrenddel?

2012. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ci.ara ***** válasza:
Hali sztem nem jársz messze tőle am meg egy kis szoli és majdnem ugyanúgy nézel ki
2012. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mert azóta nem csináltam újat és igazából semmi változást nem látok magamon talán kicsit izmosabb a hasam...
2012. márc. 4. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Magunkon a legnehezebb észrevenni a változást. Ha izmosabbnak látod a hasad, akkor valószínű az is. Hajrá, csak így tovább!

2012. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!